Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jazvicky po akne

kiko123

ja som sa pytal mojej dermatologicky a ten kolagen povedala ze to mozem vyskusat alebo az po liecbe po douzivani .... ja to chcem riesit uz teraz ...kedze za 6 mesiacov na laser uz moze byt neskoro kedze na ten roaccutane sa nesmie robit na kozi ziaden zakrok pol roka ..tak laser je este na dlho :/

Cestovatel30

Nic nerob od seba ani si nic nekupuj, porad sa na plastickej chirurgii pokial si z KE alebo z BA ak z inych miest tak si nechaj poradit od lekarov co ti ten zakrok budu robit ze co si mas kupit a co mas uzivat.

kiko123

som teraz tesne pred ukoncenim liecbou roaccutanom ...takze pol roka nemozem s tym nic robit ...ten laser tak za 6 mesiacov asi pojdem ..alebo si to pojdem dat zbrusit ...a nejaky krem na zjeemnenie alebo zredukovanie ?? zevraj nejaky zivy kolagen som cital na forach ze ludom pomohol tie jazvicky vpadle niektore zacelil a niektore len redukoval ...je to podla teba realne ??...lebo je ten krem strasne drahy

Cestovatel30

Nie liecebny laser ale ten kde ti zoberu par mm z koze, ano su s tym velmi dobre skusenosti. Prakticky je to najlepsia vec na trhu momentalne dostupna.

Cestovatel30

Daju sa odstranit laserom. Len ta to vyradi tak na 5 dni zo spolocenskeho zivota. Lebo budes cervena ako paprika.
Najvhodnejsi cas je teraz. V lete sa taketo veci moc nerobia pretoze clovek nesmie chodit po slnku aspon mesiac potom.
Ale je to velmi ucinne.
Najlepsie to vedia spravit niekde na plastickej chirurgii.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jazvicky po akne - Fórum - ZDRAVIE.sk