Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jazýčková / Francuzák

Vikinka13

Ahojte mam 13 a neviem sa bozkávať mam chalana a on to nevie tiež co mame robiť ?pls poraďte niečo lebo som to jenak nepochopila

Vikinka13

Ahojte mam 13 a neviem sa bozkávať mam chalana a on to nevie tiež co mame robiť ?pls poraďte niečo lebo som to jenak nepochopila

clariss1

jazýčková pusa je velmi jednoducha
no možno pre niekoho začala som ju pri prvom sexe síce somjazýčkovú pusu prechádzala aj cez sex ale,bolo to úžasne jedného dna ked som bola s priatelom sama doma tak som sa išla osprchovať. chcel moje telo vidieť ale ja som sa hanbila (čiže chcel sex) ale napokon bolo to úžasne možno ked niektorý pozerajú videa ako niekto sexuje a myslia si fuj on jen to tam pchá alebo podobne.-prave naopak je to úžasne síce to trochu zo začiatku boli ale je to haluz ale ked že bola reč o jazyčkovej puse tak ti dam radu nežne ho pobozkaj a pomaly do jeho ust ukladaj jazyk ale pomaly a žiadne uhryznutie potom chod jazykom vždy do inej strany nech to neni ak keby ti tam stuhol a potom sa len nežne bozkavajte

Mesačný princ

DOMČAÁÁa - najskôr sa nauč pravopis a potom sa uč bozkávať. Ak to teda nie je nejaký syn milionára :D V tom prípade sa to nauč a použi aj víťazné V :D

DOMČAÁÁa

Ahojte! Mam taky problem v skole hrajeme flasu a bavy sa na jazyčkovu..... Kazdy to vie.. No okrem mna.. :D a raz vysiel rad na mna a mala som dat pusu najkrajšiemu chlapcovy z triedy....a zo strachu som usla na WC....bol to trapas...NWM co mam robit.... Chcem sa to naucit......pjosim dajte mi radu (Dominika.-14rokov)

Newbie

1.) Pred každým bozkávaním si poriadne umy zuby! Nie je nič horšie, ako bozkávať sa s kontajnerom.
2.) Či už stojíte alebo sedíte, jemne ho chyť za ramená, krk alebo za líčko a pomaly sa k sebe priblížte ústami. Pozor na zrážku nosov, aj keď to môže byť zábava.
3.) Najprv ho pobozkaj so zavretými ústami, veľmi jemne a pritom privri oči. Viacej to precítiš.
4.) Pootvor jemne ústa a pomaly prejdi jazykom po partnerovej pere.
5.) Pomaličky sa začni pohrávať s jeho jazykom. Veľmi nežne a pomaly.
6.) Prejdi do "útoku" a začni skúmať vnútro jeho úst. Dotýkaj sa jeho podnebia a zubov pomalými vláčnymi pohybmi.
7.) Môžeš skúsiť aj "cuckať" jeho jazyk. Samozrejme, veľmi jemne.
8.) Rozhodne jazykom nekrúž ako s ventilátorom. Občas zmeň smer.
9.) Čokoľvek robíš, dávaj pozor, aby si ho neuhryzla!
10.)Dýchaj zásadne cez nos.
11.) Nezabudni na ruky. Nestoj ako soľný stĺp a podpor svoju "jazykovú" činnosť hladkaním po chrbte, hraním sa s jeho vlasmi a podobne.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jazýčková / Francuzák - Fórum - ZDRAVIE.sk