Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jazýčková / Francuzák

ria118

No tak ja mám taký problém...?
Neviem či je to problém. Zhrniem to. Viem, že sa mám sústrediť na školu atď...ale to aj robím, zatiaľ mám čisté jednotky a aj toto riešim, bohužiaľ, dnešná generácie sme švihnutí...:D
Mám 13, vyzerám na 15. Páči sa mi chalan, ale už doňho nie som zbláznená ako skôr. On sa rozišiel nedávno so svojou babou. On má 15. Už keď s ňou chodil tak mi písal, že by ho zaujímalo ako sa bozkávam, že som veľmi pekná, krásna, dokonalá, že by ma chcel ale nemôže, ale ani ja som ho vtedy nejako už nechcela(predtým ako som zistila, že má babu som ho chcela veľmi), lebo nebudem rozbíjať vzťahy...ale teraz už môže a je si toho vedomý. Najprv sa pýtal potom už oznamoval, že sa budeme bozkávať, čo ja by som aj brala, ale keď ja ho neľúbim tak pravo a myslím, že ani on mňa. Akoby len pre zábavu. On vie, že ja som sa ešte nebozkávala a ako hovoril, rád by ma to naučil a chce to so mnou zažiť. Ja si myslím, že mi to aj celkom pôjde(veď napr. Adam a Eva tiež toto neriešili :D). Keby som teraz išla do toho už by to bolo za mnou a na moju lásku by som už bola pripravená a vedela by som čo a ako. Ale predsa len si myslím, že je lepšie mať ten prvý bozk s niekým koho ľúbim...Ale tento chlapec je veľmi fajn, je milý a myslím, že by to bolo fajn. Neviem čo mám robiť. Čo si o tom myslíte? A tiež rozmýšľam, že ak, tak by ho to
a)Mohlo omrzieť, lebo bude mať to, po čom túži...zakázané ovocie som teraz asi...
b)Kamarátstvo, ktoré teraz máme, je také...že flirt atď...je pekné...ale keď by sme sa bozkávali tak by to mohlo byť už divné, lebo my by sme spolu asi ani nechodili....
c)Mohol by to chcieť viac a tak čo by mi nevadilo, ale čo je toto za ,,vzťah,, kde sa iba oblizujú, chytajú, hladkajú, objímajú, no nechodia spolu...? To nie je vzťah. To je len niečo pubertálne divné, nejaké zábavka a čo je najhoršie, niečo také by som možno aj skúsila...Aby som vedela čo a ako...Tohto chalana som dlho chcela, on by ma tiež chcel...Ale nechcem aby sa to pokazilo atď...
PS:Ďakujem ak ste si dali tú námahu si to prečítať. Ak by ste mi mali k tomu niečo povedať, tak mi tu napíšte. Prosím nepíšte v zmysle: si ešte sopľaňa, choď sa hrať s bábikami... lebo keby ste ma poznali tak viete, že ja tento typ nie som, ale proste puberta útočí a síce sa statočne bránim ale nejde to 100%...
Pekný deň. :-)

Vikinka13

Ahojte mam 13 a neviem sa bozkávať mam chalana a on to nevie tiež co mame robiť ?pls poraďte niečo lebo som to jenak nepochopila

Vikinka13

Ahojte mam 13 a neviem sa bozkávať mam chalana a on to nevie tiež co mame robiť ?pls poraďte niečo lebo som to jenak nepochopila

clariss1

jazýčková pusa je velmi jednoducha
no možno pre niekoho začala som ju pri prvom sexe síce somjazýčkovú pusu prechádzala aj cez sex ale,bolo to úžasne jedného dna ked som bola s priatelom sama doma tak som sa išla osprchovať. chcel moje telo vidieť ale ja som sa hanbila (čiže chcel sex) ale napokon bolo to úžasne možno ked niektorý pozerajú videa ako niekto sexuje a myslia si fuj on jen to tam pchá alebo podobne.-prave naopak je to úžasne síce to trochu zo začiatku boli ale je to haluz ale ked že bola reč o jazyčkovej puse tak ti dam radu nežne ho pobozkaj a pomaly do jeho ust ukladaj jazyk ale pomaly a žiadne uhryznutie potom chod jazykom vždy do inej strany nech to neni ak keby ti tam stuhol a potom sa len nežne bozkavajte

Mesačný princ

DOMČAÁÁa - najskôr sa nauč pravopis a potom sa uč bozkávať. Ak to teda nie je nejaký syn milionára :D V tom prípade sa to nauč a použi aj víťazné V :D

DOMČAÁÁa

Ahojte! Mam taky problem v skole hrajeme flasu a bavy sa na jazyčkovu..... Kazdy to vie.. No okrem mna.. :D a raz vysiel rad na mna a mala som dat pusu najkrajšiemu chlapcovy z triedy....a zo strachu som usla na WC....bol to trapas...NWM co mam robit.... Chcem sa to naucit......pjosim dajte mi radu (Dominika.-14rokov)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jazýčková / Francuzák - Fórum - ZDRAVIE.sk