Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jazýčková / Francuzák

Sašulíček

Ludkovia tak vy sa teda mate ja mam iny problem vzivote som sa nebozkavala a pisem roman. Je to teda dost divne vela na tom pracuje aj moja fantasia ale aj tak nevedeli by ste mi dat ohladom toho nejake rady??? :D

Blondula

keby som sa mala ja bozkavat s nejakym ozratym,tak sa asi pozvraciam :-( neznesiem zapach alkoholu !!! fuuuj... ono aj cigarety mi vadia,ale vzdy lepsie nez ozran !!! ...moja prva jazyckova bola taka ...no.....pubertalna s clovekom,ktory sa tiez nebozkaval este :D az na tie natiahnute sliny to bolo v pohode,dalo sa to zvladnut :D

&

To je veľký úspech ze sa vie bozkávať francúzsky nezabudni to osláviť dievča už nič lepšie v živote ta nestretne.

sisi007

mozno lepsie je sa bozkavat s ozratym ze si to na nom vykusas a keby bolo daco zle tak si to mozno nebude pamatat :D :D no ale prax je prax ;) :D

bolehlav

tak ty si co za rozum sa bozkavas s ozratymi este sa tesis z toho a ktomu s chlapcom ktoreho nelubis. tak to ti aj ja "blahozelam" to je vysoka inteligencia
to akoby som sa ja bozkaval s ozratou babou co nevie o sebe a este by sa mi vobec nepacila bleeee cele zle

Patinka

tak a je to za mnou moja prvá jazýčovká prebehla normálne.. len neviem či to bolo dobre alebo zle.. a ten chlapec bol ožaratý takže super.. Ale nie, je mi ľuto že som sa nebozkávala prvý krat s chlapcom ktorého ľubim.. A najlepšie na prvom bozku je to že neviete či bol zlý alebo dobrý..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jazýčková / Francuzák - Fórum - ZDRAVIE.sk