Zmurkajuce smajliky

naty2

no lenze ked mu kukam do chatu, tak je to tajne,a nemozem mu povedat ze sliedim,lebo by som bola za hysterku a stihacku :P a on take zeny nema rad.

a dovolim mu pisat si s kamaratkami preto,lebo aj ja si pisem s kamaratmi, a to by mohol povedat,ze tak ani ty si s nimi nepis..a ja si s nimi chcem pisat,lebo su to dobri kamarati a mozem sa s nimi o vsetkom pozhovarat..ale zmurkajuce smajliky a podobne prejavy im teda nepisem.

Iveta Michael

Ja som na Pokeci tiež už dlhšie ale posledné tri roky som tam bola iba kvôli jednému mladému chalanovi ktorého som mala veľmi rada...

...bol mojou spriaznenou dušičkou,zdôveroval sa mi lebo s matkou nemal ktoviekaký dobrý vzťah,ja som mu bola kamarátkou ale aj takou virtuálnou ,,maminou,,:( lipol na mne a ja som sa o neho bála,žije totiž v LDN a vytvorila som si s ním naozaj výnimočný vzťah,ale zrazu z ničoho niť zmizol,zrušil nick a iný nemá...veľmi mi chýba my little:(

No ale čo sa týka tých smajlov žmurkajúcich tak ja by som to nebrala až tak na lahkú váhu lebo ono sa z toho časom môže všeličo vyvinúť,to nie že by som ťa chcela strašiť nuž ale stáva sa to...

Naty...skús sa s ním o tom nejako opatrne pozhovárať,spýtaj sa ho že komu a prečo dáva takýto smajlík a či aj ty môžeš,proste by som povyzvedala a uvidíš čo povie..

sexi_nicoool

nechapem preco vlastne mu dovolis s kamoskami pisat,,,,a aj taky smajlik nieco znamena si ja myslim,,,,a dokaze urobit velke veciii ver mi,,,,tiez som tomu neprikladala nejaku pozornost ale po case to zacalo hustnut tak som to radsej riesila,,,moja rada BUD PRISNA

naty2

vdaka za odpovede.
no priznam sa,ze obcas si kuknem nejake chaty,tiez sa totiz neodhlasuje z fb..a komenty sa daju vidiet normalne..ako nemam konkretny dovod mu neverit,ale ked si tu tak citam to mnozstvo tem,co rozne zeny zistili na svojich priatelov prave z internetu,tak to dost degraduje psychiku a pohlad na muzov vseobecne..asi sem prestanem chodit:P

Agnes999

No mne tiez nie je jasne odkial vies co pise kamoskam? Ja chodim na net z priatelovho kompu ked som u neho, jak ho zapnem, otvori sa mu stranka fb aj mail, kde je hned prihlaseny. Nikdy som mu tam nesnorila a nemusim riesit taketo blbosti. Viem ze ma miluje, dokazuje mi to kazdy den a ci si pise aj s kamoskami neriesim.

Dadula56

A ako vies, ze pise smajliky so zmurknutim, ked to robi v praci?To ho spehujes, robis vedla neho a pozeras mu do cinnosti alebo to teda skutocne robi aj vo volnom case?
A aj ked to robi v praci nemeni to nic na tom, ze by mal zmysluplne travit svoj cas. Mohol by napr. pracovat. Produktivita prace pri pokecoch a lajkovani fejsbuciku sa blizi k nule.
Kazdopadne, ak si chces ponechat ten status, ze ste vo vztahu, budes to musiet tolerovat. Alebo sa poobzeraj po niekom, kto ma ine zaluby a pracovnu napln. Zmurkajuci smajlik nie je nutne flirtujuci, skor by ma tu zarazalo uz vyssie spominane travenie casu.

Slecna A.

moj priatel si v nasom vztahu doslova vydupal len jednu jedinu vec - nemame ucty ani na facebooku, ani na pokeci. Kiezby niektorych osvietilo a pochopili, ze ich to obera nielen o cas, ale aj casto nici partnerske vztahy...Zmurkajuce smajliky, blikajuce rpcky, zdielanie fotiek, caste oznacenie statusu "like-om"....Nepresibava tu nahodou len tak niekomu????? Som zvedava ci tato "facebokovo-internetovo-pokecova" generacia prezije rozpad spolocnosti, az sa zruti ekonomika....