Ako vyhnat mravce v kuchyni

Mimulus

www.agrona.sk

Nekupuj si žiadne kriedy, spreje a ani nič podobné! Mravce si totiž nájdu inú cestičku a nikdy nezničíš všetkých.
Sú totiž sofistikované presne tak ako potkany a majú svojich ochutnávačov.
Potrebuješ návnady, ktorých účinok sa neprejaví okamžite ale až po nejakom čase... Treba ich nastražiť po byte a mravce si ich určite nájdu a návnadu si odnesú do svojho hniezda. Tak sa otrávi aj zvyšok populácie - zabráni sa ich reprodukcii. Tá látka totiž nezabíja.

chcem.info

beskyd

to tak skoro? ja som myslel ze vyliezaju az v lete... sa toho treba zbavit cim skor lebo tam v lete budete mat kalamitu:) odporucam kriedu na mravce (nie obycajnu ale specialnu, tusim sa to vola FERDO STOP, kazdopadne nech je tam napsiane ze je to na tento ucel alebo aspon nech je tam nakresleny mravec:P) treba pokreslit cesticky kade chodia a im to pri kontakte rozbije nervovy system a zakratko zdochnu.. odporucam kombinovat s obycajnym detskym pudrom, tym tiez treba posypat zem, oni to neznasaju a nebudu cez to chodit.. jedina nevyhoda je ta, ze mravce si nejaku tu cestu obvykle vzdy najdu:) ja som toho raz mal plnu kuchynu, diery som prelepil nejakou gumou co som zohnal v obchode a za chvilu tam boli zas a gumy prehryzene... takze robte daco cim skor aby ste v lete nemuseli striekat Raidom cely byt lebo je to svinstvo a povadnu vam z toho kvety...