Práca pre John Garfield

Príspevok v téme: Práca pre John Garfield
nina82

Mám nastúpiť v apríly ako predavačka v predajni obuvi john garfield. Avšak odvšadiaľ počúvam aká je práca pre túto sieť strašná, vraj sa tam často robí aj v noci, neustále naťahovanie sa s ťažkými kartónmi a vraj prácu nadčas ani nepreplatia - plus vedenie za každú hlúposť kráti prémie. Začínam sa naozaj báť, máte niekto skúsenosti s prácou u nich? Moje zdroje boli väčšinou ženy, čo odtiaľ odišli a jeden pán, čo pre nich vozil...rada by som však počula viacero názorov.

lilyianka

tiež ti nepomôžem s tvojou otázkou, ale ak máš aj iné ponuky, zváž radšej tie .. ja osobne mám tiež veľmi zlé skúsenosti s kúpou, resl následnou reklamáciou v tejto obuvi ... za prvé mi ju neuznali, za druhé predavčky totálne kravy (sorry) za tretie si mysleli, že ked som vtedy mala cca 20 rokov, si môžu dovoľovať .. no comment, odvtedy som tam nešla a vyhýbam sa tomu obchodu ... aj keď sa stalo, že ma tam kamoška zavolala, pozrieť topánky, no čistý grc ..a nato, že sme sa tam motali aj polhodinu, tak ani jednu predavačku netrklo sa spýtať či niečo nepotrebujeme, alebo či nechceme poradiť ..čiže z toho sa dá usúdiť, že plat je žalostný a to čo píšeš môže byť všetko pravda ....

nina82

ide o to, že mám aj iné pracovné ponuky....a bojím sa, že ich kvôli tomu prepasiem :( a ak to bude ako opisovali tie baby a ten pán, tak potom sa pekne okašlem...ja s nimi ako zákazník nemám zlú skúsenosť, to však každý máme iné...ja by som si už nič nekúpila v takej nayke :P

drôt

Aky je john garfield zamestnavatel, to neviem, ale v zivote by som si u nich nekupila ziadne topanky. Su skarede, nekvalitne, nic nevydrzia a predajca ti ani neuzna reklamaciu. Pokial viem, tak v cechach john garfield skrachoval, alebo jednoducho skoncil, lebo tam nik nechodil kvoli zlym skusenostiam. Ak sa k zamestnancom chova tak ako k zakaznikom, tak amen...ale vsak vyskusaj, vzdy mozes dat vypoved..