Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel mi navrhol trojku s mojou kamaratkou

Príspevok v téme: Priatel mi navrhol trojku s mojou kamaratkou
elenna_2

ahojte,
s priatelom sme 4 roky. intimny zivot nam klape. raz som mala ist ku kamaratke, ktoru som dlho nevidela a kedze byva daleko chcela som u nej prespat. rozpravali sme sa o tom s priatelom a spytal sa ma, ci by som s nou \"nieco\" skusila. dodal este, ze aj on moze ist k nej na navstevu a ak mu to dovolim tak ju .... alebo mozeme s nou skusit trojku. velmi ma to zranilo. potom sa ospravedlnoval, ze to nemyslel vazne, no neverim mu... co si mam o tom mysliet? stale mi to vrta hlavou.

Cestovatel30

No dobre ale aj ona sa mohla spytat s tym susedom. Ved on tu kamaratku tiez este netoto chapes a presne o to ide.

Ja nieviem kto ma ake v zivote priority ale som za to ze pokial nejake priorita ma a musel by byt vo vztahu obmadzovany a nevedel by sa cez to preniest tak radsej si to vydiskutovat popripade si dat zbohom a skusit to s niekym kto ma rovnake nazory ci chutky.

Na tomto svete budes 80 rokov. Mozes si cely zivot nieco odopierat a potom sa chvalit ze hura ale udrzala som si vztah sice v nom bolo na hovno a 80% veci som radsej premlcala lebo by to partnera urazila ale mala som vztah.

Alebo ho prezijes tak ako chces a budes robit to co ta bavi. Lebo zmysel zivota nie je mat vztah ale prezit ho stastny. Pre kazdeho je to nieco ine. Preto toho cloveka neodsudzujem. Samozrejme vsetko ma svoje dosledky preto to treba aj premysliet.
Ale koniec koncov kazdy si ma byt zodpovedny za seba a riadit svoj zivot tak aby ho prezil stastne.
No matter what.

Cestovatel30

Tak ale ako podla mna ludia su smiesni :) nevedia si vyjasnit jednoduche otazky a potom to takto dopada, to je na tom to smiesne, ale podla mna to je normalne. Ved kto ma rad 3jku nech ide do trojky aj do grupaku pre mna za mna.
A kto to nemusi tak povie ze nie.
Ved o to ide. Nevidim nic zle na otazkach, na hocakych aj co sa netykaju sexualnej stranky.
Jednoducho bud sa partnera viem spytat hocco a partner mi na to normalne odpovie alebo nech ide do prdele.
Nie je normalne aby niekto nevedel odpovedat na jednoduchu otazku bez toho aby nafukol usta.

Mozem ja za to ze tieto temy su tu tolkokrat rozoberane pritom riesenie je uplne jednoduche.

Lulita

preco chlapi tu chodia a poriadne necitaju, asi len nazov temu, to ich vzrusi a melu, co im pride pod jazyk

tak konkretne jej vraviet, ze pride za jej kamoskou a pretiahne ju, ked mu ona dovoli tak to je uz nad ramec si myslim, nejake to laškovanie ohladom toho beriem, ale toto je uz vela

Cestovatel30

vetva nie ale tak ved clovek by mal byt schopny komunikacie na hocaku temu a nie hned predsudky a oduvanie sa.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatel mi navrhol trojku s mojou kamaratkou - Fórum - ZDRAVIE.sk