Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel mi navrhol trojku s mojou kamaratkou

Príspevok v téme: Priatel mi navrhol trojku s mojou kamaratkou
elenna_2

ahojte,
s priatelom sme 4 roky. intimny zivot nam klape. raz som mala ist ku kamaratke, ktoru som dlho nevidela a kedze byva daleko chcela som u nej prespat. rozpravali sme sa o tom s priatelom a spytal sa ma, ci by som s nou \"nieco\" skusila. dodal este, ze aj on moze ist k nej na navstevu a ak mu to dovolim tak ju .... alebo mozeme s nou skusit trojku. velmi ma to zranilo. potom sa ospravedlnoval, ze to nemyslel vazne, no neverim mu... co si mam o tom mysliet? stale mi to vrta hlavou.

doubledog

aj ked, aby bolo jasne, ja takyto navrh za skakanie po hlave nepovazujem.

akurat ta kamoska tam nepasuje, to je znamka toho, ze to moc nepremyslel. kamoska/kamos do trojky nepatri, to nerobi dobrotu.

Lulita

ja mam aj tak stale dojem, ze laškoval, neviem si predstavit, ze uplne vazne by niekto toto predostrel partnerke, ze ked bude suhlasit, pretiahne jej kamosku :D

Mimulus

Tiež nesúhlasím! Zahodiť 4 ročný vzťah len kvôli pár názorom na fóre? Ak to myslíš vážne tak potom si veľmi nevyrovnaný človek.

kardinal

Elena, to snad nemyslis vazne, vyniest rozsudok nad 4 rocnym vztahom tu na diskusnom fore ...

Moj prispevok bol pipkami tiez nepochopeny, a zobrali ho totalne naruby. Precitaj si znovu ich reakcie, a zamysli sa nad tym, ci taketo rarohy ti maju radit do vztahu. Ak trva uz 4 roky, tak je to nieco.

Na trojku ta partner nenahovori, on to vie, a myslim, ze to tak mozes aj uzavriet.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.