Priatel mi navrhol trojku s mojou kamaratkou

Príspevok v téme: Priatel mi navrhol trojku s mojou kamaratkou
elenna_2

ahojte,
s priatelom sme 4 roky. intimny zivot nam klape. raz som mala ist ku kamaratke, ktoru som dlho nevidela a kedze byva daleko chcela som u nej prespat. rozpravali sme sa o tom s priatelom a spytal sa ma, ci by som s nou \"nieco\" skusila. dodal este, ze aj on moze ist k nej na navstevu a ak mu to dovolim tak ju .... alebo mozeme s nou skusit trojku. velmi ma to zranilo. potom sa ospravedlnoval, ze to nemyslel vazne, no neverim mu... co si mam o tom mysliet? stale mi to vrta hlavou.

Lulita

Maoam - ok, blba doba, tiez sa mi taka nepaci, ale my ju nezmenime, bude len horsie a ludia mozu len dufat, ze natrafia na cloveka s ktorým budu mat normalny vztah, dnesna mlades je na tom este horsie

Maoam

nie, nic, iba som sa snazila zastavit debatu, ktoru by skor ci neskor zastavil Admin, sorry ale fakt ste zasli pridaleko

Lulita

Maoam - fakt ti nerozumiem, ale budis, mimochodom silikony, ani napichane pery nemam, normalna debata tu je a tebe neviem co v poslednej dobe je predstavujes si divne veci a vsetko nejak vztahujes na seba? alebo ako, neviem :(

Maoam

Lulita - to je uz jedno, silikony, napichane pery a dokladny prehlad o vsetkych playmates a Co. su jedna vec, ale toto je moc aj na mna.
Maj sa.

Lulita

nestudujem, proste som videla take video, bolo mi poslane ako omg, pisala som, ze mi bolo z toho na grc, takze nerozumiem, preco je Maoam akoze sklamana