Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť v zadnej časti hlavy

Príspevok v téme: Bolesť v zadnej časti hlavy
D.S.

Dobrý deň mám 17 rokov a už týždeň ma bolí hlava v zadnej časti..aktívne sa venujem posilňovaniu a keď som pred týždňom cvičil drepy tak ma zrazu strašne rozbolela v hlava v zadu z ničoho nič ako keby prišiel zrazu silný tlak do hlavy...potom ma to asi o hodinu prešlo a vždy keď sa ako keby preťažím tak sa to zopakuje a posledne dva dni ma už pobolieva stále. Nikdy predtým sa mi nič podobné nestalo. Prosím vás o radu že čo by to mohlo byť. Závraty ani nič podobné nemám..ani problem s zrakom nič..akurát keď sa preťažím vtedy príde ta strašna bolesť..dúfam že to je iba z preťaženia že keď si odpočiniem tak mi bude lepšie ale ten strach tu je stále že či to nie je niečo vážne :-( Prosím vás poradte mi čo by to mohlo asi byť...Ďakujem.

Pz

Chalani pri drepoch to bude pravdepodobne o technike...takze nastudujte techniku a znizte vahu(technika je dvolezitejsia jak vaha). Tak isto musite spravne dychat.
A pokial bolest neprejde tak treba ist k lekarovy pripadne nejakemu maserovy...

Pri zlej technike drepu ste si mohly nejako poskodit stavce...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť v zadnej časti hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk