Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vytrhane zuby

Príspevok v téme: Vytrhane zuby
Foxx.ex

cavte takze mam takyto problem:
po rodicoch mam v dezolatnom stave zuby aj napriek tomu ze som si ich cistil a vyplachoval ich ustnou vodou
problem je vtom ze uz mam vytrhnute skoro vsetky dole zuby avsak horne mam v poriadku
zubari sa snazia mi ich zachranit ale mam odhnite korene takze aj ked mi ich zablombuju tak za chvilu ma to zacne zase bolet a blomba odpadne tak mi ich trhaju
pozeral som ze sa dnes daju zuby nahradit Zubnimi implantatmi preto sa chcem spitat ci to uz niekto absolvoval a ako je ztym spokojny popripade ake mal bolesty pred zakrokom po zakroku ako dlho sa mu to hojilo a kde mu to robili + cena
dakujem

piskota

Dobry den.mam problem...mam vytrhnute zuby skoro vsetky horne a mam zabu...mam 34r.problem je v tom,ze aj ked mam protezku alebo som bez nej tak ma hrozne bolia tie kosti.bojim sa ist k zubarovi na rentgen aby mi nezistili nejaku vaznu diagnozu..prosim vie mi niekto poradit alebo zistit co to moze byt???:-(trva to uz ale pol roka.protezu mam skoro dca roky.dakujem vam

ebi77777777

som sa trošku poobzerala na stránkach

Zubné implantáty
zavedenie implantátu MDI -čiže toho čapu do kosti, chrupu 300,00 €
nadstavba na implantát 200,00 €
korunka na implantát - čiže samotný zub porcelánový 160,00 €

spolu je to 660 € a to je len 1 zub och

dugasova.sk

ebi77777777

neviem ti o tom viac nepísať, ale viem, že je to poriadne drahé,
aj mňa to zaujíma, lebo som si nechala jednu stoličku vytrhnúť a teraz mi tam ten jeden zub chýba, chcem si dať nastreliť čas do kosti a potom na to porcelánovú korunku, ale netuším koľko to stojí, ja odhadujem to na cca 400 éčok, ale teraz som len strelila

ebi77777777

neviem ti o tom viac nepísať, ale viem, že je to poriadne drahé,
aj mňa to zaujíma, lebo som si nechala jednu stoličku vytrhnúť a teraz mi tam ten jeden zub chýba, chcem si dať nastreliť čas do kosti a potom na to porcelánovú korunku, ale netuším koľko to stojí, ja odhadujem to na cca 400 éčok, ale teraz som len strelila

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vytrhane zuby - Fórum - ZDRAVIE.sk