Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotná?

Príspevok v téme: Tehotná?
blecha

Takýchto tém tu už bolo veľmi veľa ale každá je v niečom iná, aj táto moja.
Včera som tak rozmýšľala, nad svojimi plodnými dňami a že čo by bolo ak ....
Sme s priateľom už dlho rokov - vyše 7, boli obdobia keď som brala HaK a keď nie, lebo mi nerobila dobre. Teraz už dosť dlhú dobu neberiem, ale za ten dlhý čas, čo sme spolu, sme si vždy dávali pozor. Takže deti ešte nemáme (ja mám 25 a on je odo mňa starší). Včera sme sa milovali a nejak sme sa nepochopili a prvé asi dva výstreky boli do mňa. Ja som bola navrchu. A akurát som v 16 dni od začiatku poslednej menštruácie.
Netreba mi písať o ochrane a ani o zodpovednosti, nič sa totiž nedeje, aj keby som otehotnela, pretože už by sme to aj chceli. Pýtam sa len tak zo zaujímavosti, menzes mi vychádza až o 2 týždne.
:)

Marsmeloun

aj ked nechapem zmysel tejto témy ale tehotná možes byt s hociktorého nechráneného styku ... obcas sa stane aj cez neplodné aj ked s malilinkou pravdepodobnostou a to či sa podarilo my nevieme :D :-P .. takže 2 tyzdne budes musieť vyčkať :D :D

Kvety zla

Hlupost ze by ukazal 48 hodin po oplodneni. Hormon hCG sa zacne vylucovat az po uhniezdeni oplodneneho vajicka, (ktore prebieha 7-10 dni po ovulacii) a tehotenske testy zachytavaju hladinu prave tohto hormonu. Navyse nemozes vediet kedy doslo presne k oplodneniu, pohlavny styk neznamena ze spermie okamzite oplodnili vajicko.

Katka34

Blecha ak si z Bratislavy v Poluse v lekárni majú dobrý test je už po 48 hodinách od oplodnenia.Lekárnička povedala že je veľmi spoľahlivý len je za vyššiu cenu.sama som si ho kupovala minulý mesiac len už si nepametám názov.Držím palce nech za zadarí :)

blecha

mám pravidelnú a trvá tak 6 dní. Takže už aj po 48 hodinách mi niektoré testy ukážu?

Tak uvidím, možno zajtra kúpim test :P

Susy1982

Zalezi ci mas pravidelnu ,ustalenu menstr. cize kazdych 28 dni ,proste ci ti to vzdy pride na ronnaky den.ak ano je tam predpoklad ze ovulacne obdobie alebo riziko otehotnenia je 12-16 den,od zac. menstr.V tom case treba davat pozor....V tvojom pripade nieco v tebe ostalo ale zas nie tak vela ako by bolo treba aby si v tom ostala....sama uvideis ak si zvedava v lekarni sa da kupi test kt. ti ukaze ci si tehotna resp. ak doslo k otehotneniu a preslo 48 hod. ten test je tak citlivy ze to ukze a nemisis cakat kym ti budu meskat ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tehotná? - Fórum - ZDRAVIE.sk