Tehotná?

Príspevok v téme: Tehotná?
blecha

Takýchto tém tu už bolo veľmi veľa ale každá je v niečom iná, aj táto moja.
Včera som tak rozmýšľala, nad svojimi plodnými dňami a že čo by bolo ak ....
Sme s priateľom už dlho rokov - vyše 7, boli obdobia keď som brala HaK a keď nie, lebo mi nerobila dobre. Teraz už dosť dlhú dobu neberiem, ale za ten dlhý čas, čo sme spolu, sme si vždy dávali pozor. Takže deti ešte nemáme (ja mám 25 a on je odo mňa starší). Včera sme sa milovali a nejak sme sa nepochopili a prvé asi dva výstreky boli do mňa. Ja som bola navrchu. A akurát som v 16 dni od začiatku poslednej menštruácie.
Netreba mi písať o ochrane a ani o zodpovednosti, nič sa totiž nedeje, aj keby som otehotnela, pretože už by sme to aj chceli. Pýtam sa len tak zo zaujímavosti, menzes mi vychádza až o 2 týždne.
:)

blecha

tak, ešte raz: Ak som bola pri sexe hore a v 16ty deň od začiatku menštruácie a urobil sa do mňa, môžem otehotnieť?

Ale ako hovoríš, veľa párov sa snaží veľmi dlho a nič. Mám aj ja jednu známu, čo sa dlho snažili, robili to naostro stále a nič z toho, zatiaľ.

Pýtam sa preto, lebo som počula, že pre otehotnenie sú dobré len nejaké polohy, ale to je asi veľmi individuálne. :D

Iba Katka

Nevidím otázku :D

Ale môžeš po tomto styku ostať tehotná, ale aj nemusíš. Veľa párov sa musí snažiť niekoľko mesiacov, aby sa im to podarilo a sexujú počas plodných dní každý deň.