Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlapi, preco toto robite?

Príspevok v téme: Chlapi, preco toto robite?
zufalec!

Frajerovi som cez vikend nasla hole fotky jednej baby a jeho tiez hole fotky. Nasla som ich tak, ze som mu omylom vymazala pesnicku a ked som ju isla z kosa vytiahnut, tam som to nasla, akoze vymazane. Na moje pocudovanie som dokazala zachovat klud, ale inak to vo mne vrelo... Spytala som sa ho, ci ma odo mna malo komplimentov, aby toto robil, alebo ci ma nejake komplexy alebo je inak frustrovany alebo ci si potrebujem dokazovat, ze je stale ziadany, aj ked je zadany. Tri rozne otazky, tri rovnake odpovede - NEVIEM. Kto to ma potom vediet??? Baby, vam co povedal ten vas pri takejto situacii?

Lulita

teraz ma cosi napadlo, jedna baba na pokeci s takymi vydrbancami vydrbkala, pekne skopirovala ich nick aj s fotkami aj co jej vypisuju a dala si to do albumu verejne, mozno tam bude aj ten jej, skusim najst nick tej baby

anonnymka

kto je tvôj frajer??? aký má nick na pokeci???,,,,,
ja som nikdy svoje nahé fotky nikomu neposielala, aj tak mi z pokecu kopec mužov pošle nahú fotku :D mám pocit, že čím som väčší ignorant, tým viac takýchto fotiek mi posielajú.

možno mám aj fotku tvojho frajera

greyyyy

Oni si stale potrebuju niektory dokazovat ci autami alebo takymito sposobmi.
Podla mna niesi nanho moc dobra ???? :) Ja som taky problem mala bola som moc dobra nanho dala by som mu aj posledne a co??podviedol ma s uplou sprostou tupanou :D...oni potrebuju akcnost vacsina a dobijat je to chore...ale dnes naozajstna laska uz velmi neexistuje a ked to das najavo tak Ta iba osere... :/

Agnes999

Podla mna je vsetko tak, ako ma byt. Dobrych chlapov je malo, nie je dost pre vsetky zeny. Ktora sa uspokoji s nevernikom lebo si mysli, ze vsetci su taki a nikdy ziadneho lepsieho nenajde, tak nech si ho ma a nech su spolu statni. Lepsieho si aj tak nezasluzi, lebo sama nie je na dost vysokej urovni. Takze - ano zufalec, mas uzasneho priatela, vsetky ti ho zavidime a len si s nim ostan.

Lulita

ale zbytocne tu o tom polemizovat, ja stale vravim len jedno, nenajst si v zivote debila s egoistom v jednom type, lebo to je potom zivot len o trapeni, nastatsie ma clovek vyber bud sa uspokoji s plevelom, bude sa trapit a pisat dotazy na fora, alebo bude hladat dalej a mozno najde, co hlada

Lulita

Ovecka - tak si este raz precitaj co dotycna pise v zahlavi, si to necital ci co? vymienal si fotky hole s inou a potom hapkal a nevedel co skor

je to len o ludoch a ich egoizme, ked clovek miluje druhemu neublizi, lebo prirodzene nema tu potrebu mu ublizit, mna by ani nenapadlo nejakemu inemu chlapovi posielat svoje nahe fotky, ked som vo vztahu, v ktorom som spokojna, proste nie je DOVOD

0vecka

2 Lulita aka nevera? Cele co sa tu pise je to ze nasla jeho nahe fotky v kosi o tom ze by ich on niekomu posielal nebola rec. A aj keby plno ludi chodi na nuda plaze a tam ich vidia vsetci nahi alebo na swingers party.

Akoze to ze mate nejake predstavy o vztahoch ze dvaja su do seba neskutocne zmailovany atd je sice pekne ale co pozorujem okolo tak to tak nefunguje. Take vztahy su proti prirode a vyskytuju sa len zriedka. To ze som zadany teraz neznamena ze dam cele svoje sukromie k nahliadnutiu a nebudem robit absolutne nic co by teoreticky mojej partnerke mohlo ublizit.

Lulita

myslim, ze si mylis pojmy a dojmy Ovecka, myslim, ze jej by nevadilo, keby tie fotky boli len intimitou medzi nimi dvomi

a ak nepodporovanie nevery sa berie ako puritanstvo, tak potom uz fakt neviem, omg, šibnuti ludia

0vecka

podla mna je to jeh otelo a moze si robit co xce... ale aj ty mas pravo sa s nim rozist ak ti to nevyhovuje... ale toto je puritanske slovensko... napr tu je celkom bezne ze ma niekto nafotene svoje telo alebo telo partnerky a nikto z toho nic nerobi...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.