Mykoza?

Príspevok v téme: Mykoza?
mimi25

Viem, ze tem o mykoze je tu mnoho, avšak mam otazku, ci moze mykoza odozniet aj sama od seba? neviem zrovna ci ide o mykozu ale priznaky nato su, dole ma to velmi pali stipe, je to tam vsetko cervene. Vytok typu tvaroh nemam, je vsak biely nie je ho vela, fakt len minimum, a este pri moceni to pali. Je to mykoza? k doktorovi momentalne nemozem, a rovnako ani do lekarne nieco kupit...Prejde to samo? ake su potom dôsledky? velmi pekne dakujem

Bubliii

Buď vaginálna mykóza alebo začínajúci zápal močáka.. nepodceňovala by som to :( canesten aj urinal akut kúpiš aj bez predpisu alebo pošli niekoho nech ti kúpi..

Iba Katka

Tak nedávno tu bol spomínaný nejaký výplach, ktorý je voľne dostupný v lekárni (ale neviem ako sa volá, tak pohľadaj na fore), ktorý zničí mykozu. Ale vraj ničí aj tie dobré bakterie, tak si treba zaobstarať probiotiká.

Ale ak sa dá, tak nevidím dôvod prečo s tým neísť k lekárovi, mykoza je nepríjemná vec a bude sa stále vracať, keď s ňou nič nebudeš robiť

mimi25

som mimo provoz, nemam sa ako dostat...najskor az zajtra. a inac je nutne ist s tym k lekarovi? este nikdy som taky problem nemala.

Iba Katka

jj, je to zrejme mykoza a sama od seba neodzneje, možno tak dočasne, ale potom sa vráti... inak ešte pochopím, ak niekto nemôže ísť k lekárovi (napríklad že pracuje na jednu smenu od 8-16 a je v skušobnej dobe tak si nechce brať voľno, ani paragraf), ale že nemôžeš ísť do lekárne? To ako prečo?