Moja matka

Príspevok v téme: Moja matka
mackani

Ahojte, už neviem ako ďalej. Mám 17 rokov a naši prišli na to,že občas fajčím. Už s tým prestanem! Nepotrebujem to, to bolo skôr len tak z frajerstva. Uvedomujem si, ako to škodí. Lenže ona mi doma spravila taký cirkus. A už 3 dni so mnou neprehovorí ani slovo a je na mňa úplne hnusná. Nedá sa to ani vydržať. Dobre mi vyčistila žalúdok. OK to beriem, ale že sa so mnou už 3 dni nebaví? Naozaj som z toho veľmi smutná a už neviem čo mám robiť. Stále mám depky a myslou som niekde inde. Ani na učenie sa neviem sústrediť. Mám aj občas také problémy,že ked mám nervy a neviem čo so sebou začnem sa rezať. Na vnútornom zápästí. Spôsobuje mi to úľavu a potešenie. Tá bolesť, tá krv. Ale ja neviem čo mám robiť :( Kebyže ste vy našli dcéru ako fajčí ako by ste sa zachovali? Nejaké rady? Ďakujem.

lilyianka

ja by som urobila to isté ako tvoja mama ..dobre nahučala a či by som sa s ňou bavila neviem .. (osobne ešte dieťa nemám)
ale, čo ti viem naisto povedať je, že ak by ma naši takto vymákli, tak tiež by mi dobre vyčistili žalúdok a nebavili sa so mnou ... to je to najhoršie čo môže byť ..ja neznášam, keď sa so mnou niekto nebaví... ak som náhodou niečo vyviedla, tak som potom bola ako med ..tomu ver, lebo mi bolo ľúto, že som rodičov sklamala a sama som sa cítila ako blbka!! lenže mne sa to stalo možno 2x v živote, a nikdy ma nenačapali ako fajčím, lebo som na to ani nikdy nebola ... ale moju sestru tatko vymákol a to by si mala vidieť ten cirkus ..a to segra bola dospelá.. odvtedy sa žiadnej cigarety nedotkla