Smutna z rozchodu

Príspevok v téme: Smutna z rozchodu
takajedna

po dvoch mesiacoch od rozchodu to na mna dnes nejak dolahlo a placem, pocas tych 2 mesiacov som poriadne ani neplakala- az dnes :((( uz nevladzem stale na neho mysliet,stale sa mi premietaju spomienky v hlave, kazdy den ho mam na ociach,kazdy den je pri mne,vzdy ked je pri mne ma provokuje ako pubertak (v dobrom)...ano ja som to ukoncila,ale na jednej strane to strasne lutujem a na druhej nie, kedze sa dost zmenil, ale stale ma k nemu nieco taha ani to neviem opisat,ale je to strasne...snazila som sa byt silna a nedat pred nikym najavo,ze sa trapim, ale uz fakt nevladzem...:((( uz si hovorim, ze kvoli chlapovi sa neoplati plakat,ale neviem to dnes zastavit :((( chcem ho neznasat,chcem ho ignorovat, lebo toto vsetko ma uz zoziera...

takajedna

no tak to aby som si zacala zhanat nejake :D fungovat by to fungovalo lebo sa nehadame praveze sa spolu vieme dobre zasmiat,podpichuje ma,nemame problem ist spolu na kavu alebo na obed...ale nejak to neriesime, neviem... v tomto pripade sa asi len ja trapim :D ale aspon s kazdej strany pocuvam ako som schudla :D vsetko zle je na nieco dobre :D

greengrey

Nejaka omamna latka mozno :)
Alebo si zacvicit a dat vlaznu sprchu :)
a uz to medzi vami fungovat nebude myslis?

takajedna

toto je to, ze aj ja sa snazim to nedavat najavo hlavne v praci,ale niekedy sa to fakt neda...do roboty chodim s fajn naladou, v robote som v nervoch a s roboty pridem domov smutna a takto to ide od rozchodu...len ma niekedy trosku tesi, ze on zvykne mat blbu naladu, hlavne rano :D no a tak dufam, ze po placi bude smiech ako sa hovori a zajtra by som rada ziarila ked uz ma prsat :D inak, neviete nieco poradit na dobru naladu do roboty? okrem alkoholu a pod. :D

innerworld

vyhybat sa kontaktu s nim, zhorsujes si to, na mna to tiez dolahlo az po dvoch mesiacoch,divna je ta psychika veru