Opakovane mykozy kazdy mesiac uz 2 rok

RNG

Pozri cez Google.sk pod rng, candida. Tam najdes, ako sa zbavit candidy, a to najma v crevach, kde je jej az vyse 90% a potlaca uzitocne probiotika, ktore by mali pri plnom osadeni criev vyrobit dost protil;atok proti candide aj inde v tele.
Na obranu proti virusom pozri temu herpes na tych istych strankach.

Lusinda333

Ahoj, ja som s tymo bojovala 4 roky. Potom mi jedna lekarnicka odporucila wobenzym, uz som neverila nicomu, brala som ho niekolko tyzdnov a uz mam rok a pol pokoj. Fakt to zabralo, a uz som ani neverila :)

ebi7777

čo tak zmeniť životný štýl a liečiť príčinu? dnešná stavba jedla je priam zlatá baňa pre rozmnoženie takých blbostí v tele z ktorých máte spomínané problém.
,, treba úplne vynechať biely cukor, všetko sladké, kečupy, keksy, džemy, kompóty, všetko v čom je cukor,,, vynechať zemiaky(ved je to škrob)úplne vynechať bielu múku, syry, a úplne vynechať kávu!!!! jesť niekoľko krát denne SUROVÚ zeleninu

greengrey

:) nepochopila si to? predavaju to pod tym nazvom, pretoze to zdravotnictvo zakazalo(ujdu im zisky) pretoze toto fakt funguje precitaj si toho viac a na co to pomaha a ako.

greengrey

www.emms.sk

:) precitaj si, neviem Ti to tak dobre ja vysvetlit.Ja mam HPV kaslem na farmaceuticke hovadiny niektore, toto nieje marketingovy tah a naozaj to funguje.stoji to 10 eur vydrzi aj rok a dostane Ta to s toho.Ver mi.