Priatel je rozmaznany!

Príspevok v téme: Priatel je rozmaznany!
mamnervy

ja mam 23 on o rok menej,on byva sice sam ale sam si nezabezpecil ani byvanie ani auto, jedine pracu ku ktorej ho viedli odmalicka a pretoze cely zivot nic ine nerobil.... uz mi zacina poriadne liezt na nervy jeho spravanie ktore ked som mu narovinu vytkla zacal mi hovorit povysenecky ze mu "zavidim" pravda je taka ze mi zacali velmi vadit jeho rozmaznane nalady. je to jedinacik maminka s ocinkom mu 530x volaju za den od rana do vecera ...ako pochopim to ale ked je osamostatneny? ked ma niekam ist tak mu vkuse volaju aby na to nezabudol. Casto ho dotuju, kupuju mu jedlo, oblecenie mu kupuje jeho teta ktora nevie co s peniazmi, krmi ho babka. Najnovsie bol chory lezal v posteli ja som ho obskakovala starala sa o neho ako o princa a jeho vdaka? nikde vraj ten " caj co som mu 3x uvarila) si mohol navarit aj sam.. Rodicia ho volali samozrejme k nim nech sa ide liecit stacilo ze tam bol JEDEN den a prisiel velmi "posilneny" ked sme boli spolu vkuse odo mna chcel aby som mu nieco podala vraj este nieje zdravy a ked uz ma to nebavilo povedala som dost ze je chory ale nema chrome ruky ani nohy a horucku uz tiez nema!na to sa strasne urazil ze by ma to asi zabilo keby som spravila to a to.on nevidi nikoho ineho len seba a ked uz sa naozaj hnevam ma z toho naramnu srandu a najhorsie je ked mam nervy, on ma zacne rozosmievat...prosto vtedy sa zasmejem aj ked nechcem ale vo mne to vrie ako v pekle. A to ze sa zasmejem to pre neho asi znamena ze o nic nejde... a tak to berie na lahku vahu...Neustale odo mna vyzaduje aby som nieco robila ked spravim nieco aby som ho potesila jeho vdaka znie takto- mohla si spravit este hento vsak by ti ruky neodpadli...on mi raz zacas navari obed a dava si taku zasluhu za to ako keby mi kupil luxusnu vilu s bazenom a vo dvore s maserati....zo zaciatku samozrejme taky nebol...aspon mi to tak prislo ani mu nedavam moznost zvyknut si na to ze ho budem obskakovat...co sa mu nepaci..VRAJ ina by to pre neho spravila s radostou..on ked pre mna nieco spravi este mi to aj vycita...ja uz som zufala lebo ani neviem ako sa vymotat z takeho vztahu..a bojim sa co ak mu maminka s ocinkom aj babkou aj tetou budu vkuse vsetko nosti popod nostek a ja budem ta zla? ta neschopna...jeho rodicov mam rada ale zacina mi liezt na nervy ich pristup k svojmu dospelemu synovi...Len aby sa mal dobre aby mu nic nechybalo..preboha len to nie len aby sa postazoval. a ked som sa o neho starala vraj chceli aby sa isiel liecit k nim aby som ja neochorela..ale mam taky dojem, ze mi skor neverili...a ked vyzdravel hovoril mi ako rodicia neustale chodili za nim do izby ci nieco nechce . ze mu vyvarali stale jedla ktore ma rad,nosili mu pit liecky pod nos, vsetko co len chcel... moja otazka po tomto co mi toto povedal bola ci ho aj na rukach nosili na zachod a utierali mu zadok... podla mna nieje sprosty ale je nevyzrety...a mam strasne obavy z toho co bude dalej...dost mi to zacina liezt na nervy...ked mame volno spime tak do 10tej rana a za ten cas mu mama s ocom volaju kazdy tak 2,3x - oma ma zapnute zvonenie takze ma to vzdy zobudi tym stylom ze ma ztrha a som len nervozna boli ma hlava.. zmozem s tym ja vlastne nieco? ja chapem ze je to jedinacik, ale podla mna to jeho rodina prehana... hlavne ked uz nieje male decko... a tak s apotom aj sprava ku kamaratom je milsi ako k vlastnej priatelke...mam pocit ze vobec si ma nevazi a vsetko co pre neho spravim sa mu mali alebo je to samozrejmost, to co spravi on je uplne "uzasne"lebo od rodicov je zvyknuty ze mu splnia vsetko co mu na ociach vidia...citim sa nedocenena :(

Mkk

:D bavím sa na príspevkoch .. a k téme ,dievča mať doma takého debilka pri mojich nervoch by už bol dávno uškrtený alebo ja na psychine :D

Dadula56

Musis pochopit, ze sa nezmeni. Este stale dufas, ze sa zmeni, inak by si s nim nebola. Casom na to prides, dovtedy pouzivaj velmi spolahlivu antikoncepciu.

kukurica9999

hahaha to akoby som citala o mojom kamosovi. ma novu holku s ktorou je mozno od leta a sa smejeme len s mojim priatelom kolko im to vydrzi lebo s kazdou holkou ktorou je tak na zaciatku rozravka ( zenska ho obskakuje aby sa ukazala aka je zienka domaca) ale ked preje zalubenost a nastupi realita tak holka zisti ze on nepohne ani prstom a rozidu sa :D ale presne je tvoj problem ako na mojhko kamosa

alibi

idealny partner na zivot ak sa chces este pred 30tkou dostat na psychiatriu. takeho neprevychovas a uz vobec nie ak ho v tom rodicia kazdodenne podporuju. mozno keby ste spolu odcestovali na niekolko rokov, ale pochybujem, ze bude ochotny pustit mame suknu. vacsina ti tu bude radit rozchod, ale uz zo skusenosti vieme, ze sa s nim nerozides. pockas kym si najde inu a odkopne ta.
znies ako fajn baba, zachran sa kym mozes, lebo skoncis ako ziva handra.

bezmozek

podla mojho nazoru idealny material na zenbu, nejaka ti ho vyfukne a co potom, mame dviha telefon aj pocas sexu ?