rozchod

Príspevok v téme: rozchod
dorian

mám priateľa, sme spolu už 7 mesiacov, teraz odišiel na 10 dní do zahraničia a všímam si že mi vlaste vôbec nechýba. k tomu začínam mať záujem o iného. viem že riešenie nie je zložité-rozchod. problém je však ten že neviem ako na to. už som sa s ním raz pred 3 mesiacmi rozišla ale bola som príliš slabá a v priebehu pár dní moju slabosť využil a boli sme opäať spolu. strašne chcem aby sme rozchod chceli obaja ale to asi nebudeme pretože je dosť namotaný. z nášho vzťahu sa vytráca vášeň, nerozbúši sa mi srdce pri bozku proste nič necítim. túžim po slobode. začínam byť z toho zúfalá. neviem čo robiť..prosím pomôžte :(

fofala

asi to čo naozaj cítiš, že pri bozku už vášen vyprchala, že už neviete nájsť spoločnú tému,že chceš slobodu ale zároveň s ním ostať v kontakte byť jeho kamoška, aj keď neviem či to bude možné, ale dúfam že áno. je to ťažké a bola by som spokojnejšia keby povedal, že on to tak cíti rovnako. no v našom prípade to tak nebude.

dorian

to sme fakt v rovnakej situácii... kedy? najskôr o týždeň pretože je v čechách teraz...tak až keď príde...ale čo mu mám povedať? :(

fofala

no aj mne to zvyknu hovorit, ze som nerozhodna a neviem co chcem. ale nech si hovoria co chcu. tak velmi sa bojim ako to zoborie, fakt neviem ale zas tak sa trapim ja aj on pretoze som k nemu odmerana a som stale ticho. niekedy sa mi nechce ist s nim do baru a tak. radsej by som sla s niekym inym pokecat, zabavit sa. a ty si rozhodnuta kedy mu to povies?

dorian

mám pocit akoby som si písala sama zo sebou..... fakt neviem čo a ako mu mám povedať nech to neberie veľmi ťažko..horšie je že sa o tom nechcem porozprávať ani so super kamošom pretože vie o tom predošlom rozchode a bude ma mať za kravu čo nevie čo chce

fofala

rozmyslala som, ze navrhnem pauzu a tak uvidim...sice som v podstate rozhodnuta, ale ako si pisala vtedy ak si sa s nim rozisla tak si slaba a take mas blbe svedomie, nie? my sme sa tiez rozisli a potom sme to opat skusili. Na chvilu to bolo opat fajn ale neskor zas to iste.

fofala

ahoj no ja mam taky rovnaky problem. Citim to iste a vlastne uz si nemame v podstate ani co povedat. Je mi z toho smutno, lebo sa bojim, ze uz takeho skveleho chlapca nikdy mat nebudem a zaroven viem, ze s nim stastna nebudem. Neviem ako mu to mam povedat, aj ked v podstate mu to naznacujem ale on je tak zamilovany , ze nic nevidi. Kolko mate vlastne rokov?

dorian

ako to cítim....cítim že to musím skončiť..ale ako aby sme to obaja zvládli..neviem čo a ako mu povedať :´(