Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo so stehnami

Príspevok v téme: Čo so stehnami
elinkaaa

Ahojte ..hladam radu ako na tie moje stehna lebo uz fakt newem ako, cvicim sa orbitreku, chodim na zumbu a posilovacky ale tie stehna ..vrrr ....moj problem nie je v tom ze by boli komplet obludne velke ...ale len na vnutornej strane ...ked naspen sval tak mi ciara pekne oddeluje sval od toho tuku a je to strane .... nejake dobre tipy???....vdaka

kikia

ahoj elinkaaa. ja presne viem čo myslíš :) cvičím už asi rok a pol a tiež som s ostatnými časťami tela spokojná , len tie stehná..... nevyzerá to dobre ked si chcem dať kratšiu sukňu a tak celkovo.. aj ked som schudla 10 kg, a isto aj na stehnách, stále mi tam zostáva akoby "prilepená" vrstva mäkkého tuku - aj ked cítim pod tým úplne tvrdý sval z cvičenia. raz som počula že existujú nejaké 2 druhy tuku - taký čo sa ľahko spaľuje a odchádza a potom ten druhý - hnusný čo nie a nie odísť, a každý ho má niekde inde - my ho máme na tých stehnách ..... ! tiež sa to chystám teraz pred letom riešiť a uvítala by som tipy a nápady. Rady typu - genetiku neošalíš si tu radšej vy múdri nechajte pre seba - my sa chceme zlepšovať a tak takýmto spôosobom nás nemotivujete....!
myslím že by mohlo pomôcť aj saunovanie a masáže proti povrchovému tuku v tej oblasti - nejako to tak proste prekrviť čo najviac a rozhýbať!

elinkaaa

mno behat nemozem kvoli chrbtici a na chirurgicke odstranenie nemam som studentka a snazim sa zivit sama ....ax jaj ..toto ma moc nepotesilo ....

carey

elinkaaa toto iste mam aj ja, ale neviem ci niekedy to budeme mat ine, mozno lepsie, ale nikdy nie je dokonale, skus beh, mne to pomahalo

elinkaaa

mno to isto nemam to budem musiet este vela cvicit ....jak to opisat ...hjm ....proste ako cvicim tak sa mi celkom vypracuvavaju stehna ale z vnutornej strany tak 8cm uplne hore az sa to zuzuje uplne dole po koleno. je to len sadlo ktore sa trase a uz som zufala z toho. a ked napnem sval tak to sadlo je vyrazne odlisene od tej normalnej casti ....a hladam nejake zarucene cviky resp. nejaku odbornu radu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo so stehnami - Fórum - ZDRAVIE.sk