Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neustale virozy, problemy horne a dolne dych. cesty...

Príspevok v téme: Neustale virozy, problemy horne a dolne dych. cesty...
amanda23

Zdravim. od jesene mam za sebou 7 viroz /nadcha, hrdlo bolave, zavalene dutiny bolave, bolesti hlavy, malatnost, kychanie, mierne teploty/ a spestrila to silna chripka pred dvoma mesiacmi /brala som aj 3 dnove antibiotika/ , par dni som mala vysoke horucky a odvtedy problemy aj s dolnymi dych. cestami - dusenie, tazoba, zle sa mi dycha, obcas hlieny. Pochodila som teraz po lekaroch, lebo od jesene som sa vobec necitila zdrava, jedna viroza hned striedala druhu, na vysetreniach kontrolovali - dychanie ciste, RTG v poriadku, imunologicke testy v poriadku, vytery nos hrdlo v poriadku, CRP v poriadku, toto mam za sebou a stale mi neurcili diagnozu, preco som stale chora, co to uz moze byt? Som z toho zufala.Mandle mam vybrate 12 rokov - krcne. Dakujem za kazdu dobru radu.

RNG

Nakaz hornych dychacich ciest je hromada, rozhodne nie len virozy. Mnohokrat du to nakazy z kvapockovej infekcie, co sa usadi v prinosnych dutinach a odtial sa znova a znova s hlienami siri na mandlem do hrdla priedusiek pluc a dokonca pri kaslani sa moze cez Eustachovu trubicu dostat az do stredneho ucha, co je poriadna patalia. Pozri cez Google.sk pod rng infekcie co si niektori lekari myslia o tych infekciach hornych dychacich ciest a pre co su atb casto neucinne na ne.
Ja pouzivam na ne kvapky roztoku citricidalu, NAC(acetyl cystein=odmaskovac odhlienovac) a kapsule oreganoveho oleja s davkou carvacrolu 3 x 200 mg denne.
Inac na virusy su atb uplne neucinne tak ci tak. Na viralne pozri na temu herpes

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neustale virozy, problemy horne a dolne dych. cesty... - Fórum - ZDRAVIE.sk