Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex bez 100% lásky?

Príspevok v téme: Sex bez 100% lásky?
nezalubena

Ahojte, mám takú malú dilemu. Do svojich 23 rokov som bola panna. Prvý partner ma nechal po 3 mesiacoch a trvalo mi 2 roky sa spamatat. Teraz som si nasla noveho, ktory ma hrozne lubi a zniesol by mi aj modre z neba. Problem je ten, ze ja ho nelubim. Je mi sympaticky, sme spolu uz 4 mesiace, rada sa s nim bozkavam a vsetko okolo, no neviem mu opatovat jeho city. Je z toho zufaly. Teraz planujeme ist na vikend prec, a asi pride aj na sex. Dokazali by ste mat prvý sex s niekym, kto vas neskonale lubi, ale vy jeho nie ?

odpovedam

tak prepac, mne to logicky nesedelo, preto som myslela ze vymyslene... tak uz to chapem.
no s tym sexom si myslim taketo nieco, co mi povedala psychologicka - ze sa tam nevedel dostat je z psychiky (malo bab ma naozaj taku uzku tu blanu a ak pouzivas tampony alebo tak, tak ju iste nemas taku anomalnu), proste tvoje telo vie, ze nie si este pripravena, alebo ze nie je ten pravy, tak preto to nejde. vtedy sa to tam tak stiahne a nejde to (vaginizmus sa to vola) skusat mozes dalej, ale dokedy ta to takto bude bavit? mne to asi tiez pojde len s tym, koho budem strasne lubit a tak to uz neriesim. a mam viac rokov ako ty :)

xxy

no ok, tak presvedcili sme sa, ze ratat viete :D
zalubena co nad tym tak dumas, ved ked budes na mieste, tak sa tam rozhodnes a hotovo.

nezalubena

23-2 = 21 - vtedy som spoznala prveho, truba nechcela pustit, hoci sa snazil :D bola som z toho akurat tak na nervy. preto som po tyzdni rozmyslala, ci je dobre to skusit zas a aj ked ho nelubim

Sejla

nirv niee, ona má 23, s prvým ex nič nemala a s týmto druhým to skúšali pred týždňom, ale asi si to napolceste do jej vagíny rozmyslela, tak je ešte "polopanna" ..a teraz idú na chatu, bude ju tam asi obchytkávať, tak sa pýta, či je ok sa s ním vyspať.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sex bez 100% lásky? - Fórum - ZDRAVIE.sk