Sex bez 100% lásky?

Príspevok v téme: Sex bez 100% lásky?
nezalubena

Ahojte, mám takú malú dilemu. Do svojich 23 rokov som bola panna. Prvý partner ma nechal po 3 mesiacoch a trvalo mi 2 roky sa spamatat. Teraz som si nasla noveho, ktory ma hrozne lubi a zniesol by mi aj modre z neba. Problem je ten, ze ja ho nelubim. Je mi sympaticky, sme spolu uz 4 mesiace, rada sa s nim bozkavam a vsetko okolo, no neviem mu opatovat jeho city. Je z toho zufaly. Teraz planujeme ist na vikend prec, a asi pride aj na sex. Dokazali by ste mat prvý sex s niekym, kto vas neskonale lubi, ale vy jeho nie ?

nirv

Bože už 25 a stale bez sexu? Veď už máš najlepšie roky za sebou. Ty s tým narobis....tak to sprav aspoň to budeš mať za sebou

nezalubena

Ja som nepísala , že som spala s bývalým. Len s týmto sme to už skúšali.Len teraz po týždni rekapitulujem, ci je dobry napad mat sex bez lásky...

odpovedam

nezalubena, tvoje prispevky nemaju celkom logiku. pises ze do 23 si bola panna a 2 roky sa trapila, s terajsim si 4 mesiace. a teraz zas pises ze s tymto novym si skoro prisla o panenstvo. ale spala si predsa aj s tym ex, nie? teda takmer spala. nejak sa v tom zamotavas, je to vari vymyslena tema?

leelou

vravíš, že ťa priťahuje, no nie si do neho zaľúbená a ani s ním nechceš mať sex...tak ako ťa potom priťahuje?

ja som mala inak niečo presne ako ty, ked som sa rozišla s frajerom tak tiež úplne dva roky strašné depky ... a teraz som spoznala niekoho nového, je mi s ním fajn ale tiež mám pocit, ako keby som sa bála zaľúbiť...ale proste, pri sexe mi to nevadí, beriem to skôr tak, že sa to niekam vyvŕbi, zatiaľ mi je náš "vzťah" príjemný

a píšeš, že by to nevadilo, ak by ťa podviedol...podľa mňa je to tým, že mu veríš, že by to nikdy nespravil...ale ak by ťa podviedol, hneď by si zmenila postoj a možno si uvedomila, čo k nemu naozaj cítiš

a pokiaľ to nie je tvoj fakt že prvý sex, tak by som to až tak intenzívne neriešila, však to skúste a ak to ani potom s tebou nič nespraví/ resp. ak ho ani v danom momente, keď na to príde nebudeš chcieť, tak sa s tým chudákom chlapcom rozíď...lebo takto mu len zbytočne sebecky ubližuješ a neviem, nepoznám ťa, ale je možné, že si s ním len preto, že nechceš byť sama a ak by prišiel niekto lepší, bežíš za ním....a čím dlhšie ten vzťah trvá, tým viac to potom bolí

cokokeksik

nezalubena- bala...my vsetci sa vzdy niecoho bojime. Skutocnost je vsak ta, ze skoncit / resp. nepodarit sa moze aj vztah, ktory zacinal silnym zamilovanim. Este by som snad povedala, ze je to viac pravdepodobne.