Priateľ smrdí potom

Cindy35

treba ho vyhnat do sauny, spociatku aj kazdy tyzden, nech sa mu toxiny odparia.
dezodoranty su nanic.

ale este jedna vec- kazdy clovek ma svoj telesny pach, a ak nie ste kompatibilny fyzicky, tak radsej nebudte spolu. lebo ak nereagujes na jeho feromony kladne, nie ste si súdení

Katka889

Niektori ludia na tomto portali su fakt hlupi, mala som ten nazov temy napisat ,,od potu,, narozdiel potom, lebo tieto vase debilne komentare ako predtym su naozaj plytke, aj ma to napadlo ked som to pisala, ale myslela som ze su tu celkom inteligentne osobnosti. Vam, co ste to zorali vazne dakujem za nazory, je mi trapne sa s nim o tom rozpravat, kedze sme spolu len kratko a ja sa samozrejme tiez potim, ale aspon nesmrdim. Sme spolu kratko a zatial medzi nami nie je taka bezbarierova konverzacia. Nechcem, aby sa citil trapne. On ja pouziva deodorant a nie je to taky klasicky cibulovy puch, ale neviem to opisat. Predtym som to vobec necitila, len posledny mesiac s tym je nejaky problem, tak neviem co s tym robit.

soffa

sranda..ze vela veci sa rozobera tu na webe pricom,doma o tom partner ani netusi.co tak konverzacia????uprimnost???na rovinu mu povedz ze smrdi potom a nech s tym daco robi!!!!to je to az take strasne to povedat????nechapem...

Klasik12321

Moj kolega takisto takto smrdi - taky stiplavy neprijemny pot. Fakt sa to neda vydrzat. Ma aj nadvahu. Sprcha zaberie tak na hodinu. Inak ma nadhernu stihlu manzelku, uplnu sexicu, co nikto z nas nechape, lebo on ma este aj silne dioptrie, fakt skoro uplny Quasimodo :) Vraveli sme si, ze ju asi omamuje tym zapachom a ona potom nevie co robi :)
Na trhu je dostatok silnych antiperspirantov, zacal by som tym a ak by to nepomohlo, isiel by som na laser a dal by som si odstranit potne zlazy najma pod pazuchami. Kazdopadne mu to treba otvorene povedat - ved to nie je nieco co robi schvalne, nemoze za to, tak nie je dovod mu to nepovedat. On sa neciti, nakolko cuchove bunky sa prisposobuju zapachu a po case ho nevnimaju.

Sisi989

To som zazila aj pri mojom byvalom... a nepomahalo ani vetrat... On navyse odmietal aj pouzivat deodoranty. Podla mna to je cele o strave a kedze on zil na vajickach a spekackoch, nemohla som sa ani cudovat...