Výmena sexuálnych partnerov

Mimulus

mimka2 - čo sa týka témy tak sa asi veľmi nudíš že? Ale ako napísala vetva ak toho dotyčného miluješ tak by si o tom ani neuvažovala. Možno o spoločnom sexe ale výmena partnerov??? určite nie.

Mimulus

mimka2 - asi som tu dlho nebol. Už si tu zase??? :D :D :D

A aký máš zase problém? neviem či sa to zdá len mne ale vždy máš nejaký iný :)

vetva

nechapem ako moze niekto rozmyslat nad vymenou partnera, ked ho lubi. Vtedy sa predsa nechcem s nijakou o neho delit. Ak nad niecim takym uvazujes, tak ho nelubis. A este nieco ako HPV virusy, pohl. choroby nic? Uvedomte si jednu promiskuita vedie prinajlepsom k dermatovenerologovi. Stoji vam to zato?

Klasik12321

Presne ako hovori Cestovatel30 - chlap sa dokaze odosobnit - zoberie to len ako zazitok, lebo chlapi do sexu nezapajaju city v takej miere ako zeny, no pre drvivu vacsinu bab je sex vyvrcholenim jej citoveho zivota, preto to treba brat do uvahy. Chlap, ktory miluje, dokaze racionalne potlacit tieto tuzby, lebo vie, ze by tym ublizil svojej babe i ked to on sam tak neciti. Podla mna ak chlap nuti zenu do takehoto niecoho, tak ju v skutocnosti nemiluje. Ak to navrhne zena, tak aj tak by som spozornel, ze preco to navrhuje - nudi sa so mnou? Nie som na nu dostatocne dobry, pozorny, zabavny? Snazil by som sa zistit pricinu. U mna taketo nieco zostava iba vo forme snov, ale nikdy by som sa na to nedal zlakat v reale, teda pokial milujem svoju zenu a zalezi mi na nej.