Tak strasne ho lubim

Príspevok v téme: Tak strasne ho lubim
lily6666

Viem tychto tem tu bude asi kopu, ale ked mi pride co i len jedna odpoved budem Vam vdacna.
Uz rok lubim jedneho chlapca, mam 19 a on je o 3 roky starsi. Piseme si, boli sme uz aj von ale necitim zeby on citil to iste voci mne. Sem tam mi napise nieco take z coho som paf ale nieje to casto, som asi este strasne naivna co? :(
On o tom nevie ze ho lubim a neviem ci mu to povedat po roku, bojim sa aby to kamaratstvo neskoncilo.. proste neviem co robit. som z toho zufala

lilyianka

čo bolo to bolo, neži minulosťou, ale prítomnosťou, a do budúcna uvidíš, že nájdeš niekoho, kto o teba stáť bude a komu sa vnucovať nebudeš musieť, lebo bude o teba bojovať on :)

wildwind

ano ja viem ze je to hlupe co robim..snazim sa mu uz neozyvat..no niekedy ma to dost zamrzi najme ked viem ze som mala u neho kedysi aj sancu a nevyuzila som ju :/ vdaka za radu

lilyianka

wildwind, neponižuj sa kvôli chlapovi, očividne on o teba nestojí, tak maj svoju hrdosť a už sa mu nevnucuj....

wildwind

asi preto ze nechce..keby ano tak to urobi..:/ ..ja som uz v takom stadiu ze sa ponizujem ako nikdy predtym a iba kvoli chlapovi.. mojich "prvych krokov" uz bolo milion a stale nic, mozno to muzi nemaju radi, ale ja bojovat budem stale :D no ale radim ti nehovor mu ze si do neho zalubena..nechaj tomu este cas..a uvidis podla jeho spravania..lebo takto ho mozes iba vyplasit a potom sa ti zacne zamerne vyhybat, daj si pozor aj aby to nebolo na tebe velmi poznat..mozno nechce vztah ..

lilyianka

píš si s ním, stretávaj sa s ním a časom uvidíš, či z toho čosi bude .. ak nie, kašli na to, nájdeš niekoho iného...