Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem ci sa dobre spravam

Príspevok v téme: Neviem ci sa dobre spravam
mimka2

nemam rada muzovych priatelov lebo vidim ze im nepasujem ,nemam rada muzovu rodinu lebo pocujem sususu..aj ked viem ze tam sem tam pojdem este pocas svojho zivota..nevyhnem sa tomu aj ked sa uspesne mofugmentalne vyhynam.fu.proste stale to riesim vo svojej hlave ci je to spravne.ci sa mam zo dnadna na den zmenit..byt ina..ci co.co je podla vad lepsie chodit tam aj ked vad necakaju alebo chodit a nevsimat si nic a
aj ked to je citit..

zufalec!

Mám jedného kamoša a jeho ženu tiež nikto nemusí. Jeho rodina, jeho kolegovia, ani my kamaráti. Raz, ked mal vypité, sa ma pýtal, či si ju má vziať... Nechcela som mu do toho zasahovať, ale po prehováraní to zo mňa dostal. No, povedala som mu svoje (samozrejme jemnejšie, ako som si to ozaj myslela) a povedal, že každý, koho sa spýtal, ju neznesie... Či ju ten dotyčný poznal dve hodiny, alebo 5 rokov, stále ten istý názor. Nakoniec sa odsťahovali a on už nemôže absolutne nič. Už vtedy nemohol, než si ju zobral (ano, zobral) a teraz ho nepustí už vôbec nikam. Každý je nejaký, ale ked sa 40 ludom nepáči jedna osoba, v kom je problém? V nej alebo v tých všetkých ludoch, ktorí sa vzájomne ani nepoznajú? Tož, to jednoduchá úvaha...

bevas

zo slusnosti ist par krat ale ak sa tam citis neprijemne tak naco sa tam tlacit a nieco riesit. budes mat jednoduchsi zivot bez nich

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem ci sa dobre spravam - Fórum - ZDRAVIE.sk