Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PMS a chut na sladkosti

Príspevok v téme: PMS a chut na sladkosti
macoušo

Ahoj,

chcem sa spytat vsetkych zenskeho pohlavia, ktori sa snazia zhodi zopar kil. Asi pred troma tyzdnami som zacala chodit cvicit. Cvicim cca 4krat do tyzdna po polhodinke, silovy aj kondicny trening. Celkom to funguje lebo za tie tri tyzdne som schudla nejake to kilo-dve. Mam samozrejme aj upraveny jedalnicek, kde som takmer uplne vylucila sladkosti (az na ranajsie cokoladove fitness lupienky) ovladala som sa velmi dobre, kym neprislo PMS. Teda...keby ma niekto v ruke cokoladu, som schopna mu ju odhryznut aj s rukou. Netyka sa to len sladkosti, ale celkoveho hladu. Je nepomerne väcsi ako inokedy. Viem, ze je to normalne a kazda z nas to preziva viac, ci menej...ale ak niekto ma nejaku radu ako sa tohto zbavit, sem s nou...

pompom

oklam svoj mozog kup si holandske kakao dve cajove lyzice kakaa +lyzica medu+ zltko a uvar nad vodnym kupelom ale aj tak jechtne a mas hotovu chokoladu namiesto tzv chokolady kt ma ledva kalaa a len stuzeny tuk.Potom pms nie je bez priciny mozno vyskusaj aj sex pocas kramov hm?nauc sa urobit si nahradu jedal povaj kramov chokoladu aj doma si mozes vyrobit.

Dadula56

Ja to neriesim, telo si pyta, tak mu dodam. Akurat sa snazim si dat nie velke mnozstva, casto uplne staci ked si dam 20 gramov cokolady a staci. A najlepsie si dat nejake ovocie (ak si telo pyta sladke) alebo salat (ak vseobecne si nutena iba nieco prezuvat).

metracek

ja teraz drzim 90 dnovu dietu ale drzala som aj 2 tyzdne macingovu a tam bolo prvy tyzden na ranajky struhana mrkva 1ks a 1ks jablko nastruhane a do toho vmiesat hrozienka mne to zahnalo na cely den chut na sladke vyskusaj aj teraz v tej 90 dnovke su ranajky len ovocie kazdy den a tiez absolutne nemam chut na sladke aj ked kazdy 3 den to mam povinneskus na sebe a uvidis mne to pomohlo

lilyianka

nijak, proste to nerieš, každý má raz svoje dni a ja som na tom presne tak ako ty... vtedy si musím dať niečo sladké alebo napr. chipsy .. čo už narobím, telo si pýta .. ja som predtým hrozne jedla sladkosti aj niekoľkokrát denne, teraz si dám tak raz týždenne niečo a to je u mňa veľký úspech, keďže u mňa klasická večera bývala nejaká čoko + chipsy a cola .. ale teraz je všetko inak a ovládam sa ..ale nie vždy sa dá, čiže tie malé prehrešky z nich si ťažkú hlavu nerob

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PMS a chut na sladkosti - Fórum - ZDRAVIE.sk