Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Teraz uz vie ze vzdy som bola ludom len na smiech

blecha

Ahoj, mám už 25 rokov a vždy som bola iná ako ostatné kočky v mojom veku. A celkovo každý je iný a v niečom výnimočný. Ja občas spravím takú vec, že keď o tom hovorím kamošom, že čo som spravila, tak pozerajú po mne, ako keby som sa prechádzala po meste nahá, pričom som sa len začala baviť s úplne cudzím človekom v nejakej predajni, lebo mal niečo, čo sa mi páčilo. a chcela som sa o tom človeku dozvedieť viac. Ak sa mi stane niečo podobné, zareagujem možno rovnako :D

Ale podstatou mojej myšlienky je to, že kým nerobíš zo seba ku*vu a nie si zákerná a zlá, tak nech ťa nezaujíma, čo si o tebe myslia druhí. Oni tiež nie sú dokonalí a majú možno ešte viac chýb ako ty :)

mimka2

alibi. ano je to tak.len mi je proste smutno ked ma neberu taku aka som ked ja nikoho neriesim neviem co prezil ako sa citi.

alibi

To co si o tebe myslia ludia nie je tvoja starost, ale ich. Nezaoberaj sa tym, keby bol clovek smutny za kazdu ohovaracku tak spacha samovrazdu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Teraz uz vie ze vzdy som bola ludom len na smiech - Fórum - ZDRAVIE.sk