Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ach tie vlasy

Dee

mne sampon vacsinou vydrzi dlhsie ako farba. Asi somnejaka divna, ale sampon mi musel vyrast, drzal sa mojich vlasov ako kliest a farba sa mi rychlo vymyva

liena

Ja používam Wellu. Vlasy mám jemné a nie je ich veľa, ale najväčší problém je pre mňa statická elektrina, vlasy sa mi rozletia a hneď sú "pričapnuté" na hlave.

zufalaaa

ale su to farby ja myslim nieco co vydrzi 24 umyti:)a viem len o palette a londe,to vazne sa uz vyrabaju len farby?:(

tri bodky

Mne prestali mastnieť vlasy aj po tom, čo som si dala melír a teraz si ich celé farbím a v pohode tie dva dni bez umytia vydržím, niekedy som si ich musela tiež umývať každý deň, a tiež ma to nebavilo. A možno to mastenie súvisí aj s vekom, a možno aj s hladinou hormonov. Nebolo by zlé sa s tým poradiť aj s nejakým dobrým kaderníkom. Ja som sa poradila a nemám problém. A úprava vlasov... mám dosť neposlušné vlasy, také po ramená, ani rovné, ani vlnité a ich úprava mi ráno zaberie asi 10 minút. Dá sa. A nemyslím si, že ked si z 30 cm vzdialenosti dáš jemný film laku na vlasy, že by im to nejak poškodilo... Ale to je môj názor. Odporúčam, poradiť sa s kvalitným kaderníkom.

zufalaaa

este nejake rady?jasne ale zas nemam cas kazde rano si ich fenovat tuzidlovat a tak dalej a k tomu nechcem zbytocne pouzivat tolko stylingovych pripravkov,bojim sa,ze si ich znicim:(prosiiim este nejaka rada?a co myslite ohladom farbiaceho samponu?aky pouzivate vy?

tri bodky

Skús šampon Revalid, dá sa kúpiť v lekárni a stojí okolo 220 Sk. A skús použiť nejaké to tužidlo a lak na vlasy...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ach tie vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk