Vzťah na dialku - ako dalej ?

Príspevok v téme: Vzťah na dialku - ako dalej ?
kolettka286

Ahojte.. mam priatela, teraz preslo prave 4 a pol roka, co sme spolu . uz takmer dva roky pracuje v zahranici-v Rakusku :( Mam 22 rokov.. on 25.. jeho rozhodnutie-ist pracovat do zahranicia, ma totalne zaskocilo a dodnes s tym nie som zmierena.. kvoli tomu mame neustale konflikty.. prvy pol rok bol hrozne tazky, nemal ani internet.. nic.. domov prichadza tak 4-5 krat rocne.. max na tyzden, ci 4-5 dni .. 3-4 krat rocne sa snazim ist za nim aj ja aspon na tyzden-dva, ale je to tazke, pretoze tiez pracujem a popritom aj studujem externe.. koncim buduci rok Mgr. .. dohodli sme sa, ze po skonceni skoly pojdem za nim .. ale strasne to uz skripe medzi nami-kvoli tej dialke ! proste kto uz bol alebo je v takom vztahu, vie o com hovorim.. chybaju dotyky, komunikacia, nikdy tu nie je kedy ho potrebujem, dlhe vikendy bez neho-aj ked mam kamosov.. ale. priatel je priatel ! v nedelu sme sa pohadali.. povedala som mu , ze je koniec.. odvtedy ma nekontaktuje vobec .. ja ho tiez nie .. obaja sme tvrdohlaví ... na sviatky mal prist domov.. ale este to nebolo iste.. ani neviem, ci vobec dojde. . . a myslim, keby aj dosiel, aj tak by sme sa len hadali .. myslela som si, ze ta dialka nas spoji .. ale stal sa pravy opak .. brutalne nas to rozdelilo ! nikomu neprajem vztah na dialku .. rozmyslala som uz aj nad tym ze dam v praci vypoved, a pojdem za nim ! a najdem si pracu aspon sezonne.. jun-september.. potom skola.. potom zas.. aj tak tu dostavam len minimalnu .. a tam za 4 mesiace by som si zarobila viac ako tu cely rok ! .. a mohli by sme byt spolu .. ci ja uz neviem co by sa dalo robit :(( cele je to take komplikovane.. nepredstavovala som si zivot ako 22 rocna takto :( .. buduci rok je este strasne daleko ! a caka nas aj leto ! z dovolenky zase nic , pretoze nebude mat tolko volna.. a tiez si ho nemozem privlastnit ! viem, ked dojde domov, ma aj kamosov aj rodinu ! nemoze sediet len pri mne :( a aj to ma ubija !!!! .. ani neviem, aku radu chcem od vas .. ked je niekto v takej situacii, nech mi poradi, ako to zvlada.. lebo ja uz neviem, co by bolo naj ..

kolettka286

xxy: ano,v tom mas pravdu .. najkrajsie roky zivota by sa nemali viazat k veku.. ide o to, kedy si tie najkrajsie spravime . . ano, strasne to hapruje.. ale tiez sa bojim aj toho, co mi povedia rodicia.. ze som nechala istu pracu-ktora ma vobec ani nebavi.. a mozno si tam ani nenajdem pracu na tie styri mesiace.. a mozno sa ten napad ani nebude pacit priatelovi, on to preziva inak, ako ja .. aj tak mi povie, ze ten rok mam nejak vydrzat.. ale snazim sa ako snazim, mne to vobec nejde !!! ja viem, komunikacia je pri takom vztahu zaklad ! ja vzdy cakam, kym sa mi ozve on a on zas naopak ..

xxy

vies, najkrajsie roky zivota mame kazdy ine, nemusi byt pravidlom, ze to musi byt zrovna tesne po 20. pointa je v tom, aby tie najkrasie roky trvali co najdlhsie, bez ohladu ci mas 22 alebo 30. sama vidis, ze vztah ti kvoli dialke hapruje, tak by si mohla ist za nim to aspon skusit. a rok skoly je fakt nic, to prejde ako voda. to ze ta ignoruje neznamena, ze si mu ukradnuta. komunikacia je zaklad, takze by si sa mu aj mohla ozvat a povedat, nad cim premyslas a podobne.

kolettka286

xxy: no vsak hej, je to hrozne.. a proste vzdy vsetko prezivat bez neho ! ked su to najkrajsie roky v nasom zivote, a uz musime byt odlucení od seba :( podla mna on to uz vzda, ked ma ignoruje uz skoro 5 dni .. no ja by som aj sla, len neviem ci zvladnem este ten rok skoly ! .. hovorim, max tak, keby som sla za nim na 4 mesiace, potom skola.. a potom uz spolu fest .. lebo ten rok bude este strasne dlhy ! !! a neviem, ci to vydrzi nas vztah .. ked nam takmer nikdy nic nevyjde ! ked teraz nedojde na sviatky, uvidime sa len v juli !!!!!

xxy

no nie vzdy je vsetko tak, ako sme si predstavovali.. ja by som odporucila ist za nim, najst si pracu tam ked dokoncis tento semester. zarobis si, budete spolu, bude vam fajn. verim, ze ti to uz lezie na mozog.