Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hlad až na odpadnutie

Príspevok v téme: Hlad až na odpadnutie
nandza

Dobrý deň,niekedy sa mi stáva že som zobudím tak hladná že sa bojím že nestihnem prísť ani do kuchyne a asi odpadnem. Už ked si robím jesť tak cítim neuveriteľnú slabosť,niekedy sa neudržím na nohách, zavalí ma teplo a zaleje studený pot, je mi tak zle od žalúdka že sa neviem ani najesť a naposledy sa mi až zahmlelo pred očami.Musela som si lahnúť do postele a po hodine ležania to prešlo. čo mi je ?

Cestovatel30

Clovek nemusi jest aj tyzden a nic sa mu nestane. Tvoj problem je ako bolo spomenute nizka hladina cukru. Stacia nejake cukriky alebo kocka cukru pod jazyk a je to vybavene.

nandza

Dakujem velmi pekne, mám ešte jeden dotaz, čítala som si pár článkov teraz na internete a vždy to bolo spájané s diabetikmi. Nemusí to s tým súvisieť, nie ?

VEDMA

Skus vecer zjest nejake naozaj celozrnne jedlo-pecivo, cestoviny a pod. Ak by sa to nelepsilo, pripadne by sa tieto stavy objavovali aj pocas dna napriek najedeniu, treba navstivit lekara, moze ist o nadprodukciu inzulinu. Ak vsak ide len o ranne stavy, zmen to zivotospravou.

nandza

Dakujem velmi za radu, mám 23 rokov a trvá to už asi dva roky. Celkom to sedí, športujem pravidelne a večer si neodpustím dať niečo dobré pred spaním. Sladké ani nejedávam pretože mi zlé trávi cukor. Ešte raz dakujem

VEDMA

tento stav je sposobeny nizkou hladinou cukru v krvi-hypoglykemia. Neviem, kolko mas rokov, ake stravovacie navyky a fyzicku aktititu, tak napisem len vseobecne-caste to byva v puberte, ked organizmus rastie a potrebuje vela potravy. Ako tomu mozes predist-vecer pred spanim zjest potravu sacharidoveho typu s nizkym glykemickym indexom (nie sladkosti, tie to este zhorsia!!!). Na rano si k posteli nachystaj napriklad jablko, dzus, banan-nie vela, ale aby sa z toho pomerne rychlo uvolnil cukor do krvi, potom si mozes nachystat normalne ranajky. Mozes to mat napriklad v pripade, ze vecerias bielkoviny bez sacharidov, alebo v pripade, ze vecer, alebo podvecer intenzivne fyzicky cvicis.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.