Strata na vahe

Príspevok v téme: Strata na vahe
TinaM

Dobry den,

uz nejake 4 mesiace chudnem. Teda nie cielene, jednoducho mi nechuti jest tak ako predtym, necvicim a ani som nejak extra nezmenila zivotospravu. este minule leto som vazila 62 kil. Vysadila som vtedy HAK a za par tyzdnov som schudla 3 kila (tie som ale aj nabrala, ked som hak zacala brat, takze to som neriesila) Lenze vaha mi stale pomalicky klesa- nic drasticke, teraz vazim 56 kil (co som mala naposledy este na strednej skole). Lenze ako pisem, nezmenila som zivotospravu, nesnazim sa chudnut. Jem tak max 2x denne normalne jedlo (nieco teple), popri tom sa napchavam bud orechmi, cerealiami, cokoladou.. Bola som uz aj u lekarky. Skumali sme stitnu zlazu, cukrovku, parazity, helikobakter...a nic, som zdrava.

Moja otazka teda znie, ci sa s tym niekto stretol.

Este dodam, ze som v poslednom rocniku VS, pisem diplomovku, istu hladinu stresu mam vlastne stale, ale to "najhorsie" este len pride. Moze to byt tak, ze si vlastne ani neuvedomujem, nakolko som v strese a ze toto ovplyvnuje aj moju chut do jedla a chudnutie?

TinaM

ale ked uz teraz chudnem zo stresu, co bude, ked to naozaj zacne mat grady-teraz mam posledny mesiac na dopisanie diplomovky, potom statnice. Ja som stale v tom, ze ten stres este len pride.

TinaM

Ale mne nevadi, ze chudnem, nie je to kriticke- zatial. A toho zatial sa bojim. Nemam problem si dat vecer o desiatej napr. mastny chleba s cibulou (to uprednostnim radsej ako mc donald ;)