Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tŕpnutie ľavej strany tela

Príspevok v téme: Tŕpnutie ľavej strany tela
meninca

Som zúfalá, doslova zúfala, už cez 2 mesiace mi začala trpnúť ľavá noha, pridala sa k tomu aj ľavá ruka, je to už doslova nezneisteľé, otrtopéd mi nariadil rehabilitácie, neviem čo s tým, začala som brať magnézium, cečko, B kompllex a stále je to horšie :/ mám 28 a stále nejaké problémy ...neviem takto ani fungovať,viete mi niečo prosííím Vás poradiť?

meninca

Ďakujem ešte raz za rady, CT mi vyšlo zle, idem na magnetickú práve kvôli vylúčeniu diagnózy G35 :( sklerózy multiplex..dúfam že to bude negatívne

denulka45

chod za neorologickou a daj si spravit ct a mag.rezonaciu pre istotu aby to nebola skleroza multiplex nechcem strasit sprav to

vrrr

No nezlepsuje sa to preto lebo je to mechanicka zavada a mam prasknutu platnicku a jej gelovity obsah sa tym padom vytlaca von smerom na miechu a blizky nervovy koren ktory je utlacany a preto to trpnutie na lavej strane lebo zalezi na ktoru stranu ta vysunuta platnicka tlaci a tak ta strana trpne.Inak lieci sa to konzervativne liekmi proti bolestami a myorelaxanciami a tiez infuziami a cvicenim. Ak to nepomoze tak uz iba operacne nahradou platnicky co nieje zarukou ze bolesti pominu dokonca sa to moze este zhorsit.

meninca

Ďakujem veľmi krásne, aspoň viem načo sa asi zamerať, verím Vám lebo ja som už veľmi zúfalá, je to strašné, a ako to že sa Vám to nezlepšuje??? ach jaj ...snáď je tam akási nádej na zlepšenie
ĎAKUJEM

vrrr

Poznam to osobne mne tiez trpne lava polovica tela su to hrozne muky trva to uz asi 9 mesiacov a je to od krcnej chrbtice. Je treba si spravit mr chrbtice pravdepodobne to bude od poskodenych platniciek bud vysunutych alebo prasknutych.Lieci to neurolog lebo vysunuta platnicka tlaci na nerv vychadzajuci z miechy a ten sposobuje to trpnutie lebo na neho tlaci platnicka a brani mu v prenasani vzruchov medzi mozgom a danou castou tela ktore ovlada dany nerv.

meninca

Som zúfalá, doslova zúfala, už cez 2 mesiace mi začala trpnúť ľavá noha, pridala sa k tomu aj ľavá ruka, je to už doslova neznesiteľné, ortopéd mi nariadil rehabilitácie, neviem čo s tým, začala som brať magnézium, C , B komplex a stále je to horšie :/ mám 28 a stále nejaké problémy ...neviem takto ani fungovať,viete mi niečo prosííím Vás poradiť?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tŕpnutie ľavej strany tela - Fórum - ZDRAVIE.sk