Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fitcentrum FIT UP!

Príspevok v téme: Fitcentrum FIT UP!
asdfghblaskf

Máte niekto skúsenosti s týmto fitkom ? Je v dome skybox na paštunkovej ulici ( taká dajaká ) , blízko kostolu sv.Rodiny . Iba som chcela vedieť , že ako to tam chodí. Viem , že je tam mesačný poplatok cca 20€ pre členov , ale zaujímalo by ma na akú dlhu dobu sa treba zapísať.

ďakujem :)

popino

Dobrý večer,
vedel by mi prosím Vás niekto poslať vzor odstúpenia od zmluvy ? Veľmi pekne ďakujem :)
email: patka7002@gmail.com

MarikaSeidlova

Ahojte viete mi niekto poslat zmluvu ? Originalnu zmluvu ktoru som stratila a potrebujem si ju surne precitat. Prosim vas na seidlova.marika@gmail.com
Dakujem.

Janina88

Ahojte. Taktiež by som chcela odstúpiť od zmluvy vo Fit Up-e!
Preto Vás chcem poprosiť o vzor výpovede na môj e-mail jana.panikova88@gmail.com
Ďakujem.

vavaiva

Dobrý deň,
vedel by mi prosím Vás niekto poslať vzor odstúpenia od zmluvy ? Veľmi pekne ďakujem :)
email: ivana.valovicova64@gmail.com

Mind

Ahojte. Rovnako chcem odstúpiť od zmluvy vo Fit Up-e!
Chcem Vás poprosiť o vzor výpovede, pretože tu čítam dosť negatívne komentáre a nechcem to zbytočne naťahovať.
Neukončujem to predčasne, chodil som tam rok a pol...teraz kvoli zmene bydliska potrebujem zmeniť aj fitko.
mino.oravec@gmail.com

Za VZOR Vám ďakujem!
Držte sa :)

KLUUUD

Ja chodím do FIT UP... jedine co by som im mohol vytknut je hnusna hygiena a smrad v satniach, co ciastocne teraz odstranili (prerabkou satni), ale po tom co som tam videl v sprchach na zemi ma ani nenapadne sa tam sprchovat (humus :D fuj)
ALE NEMAM IM CO VYTKNUT !!! daju ti prvy vstup zadarmo takze kazdy ma uvazit ci to chce alebo nie!

k ZMLUVE: su to prisne podmienky ale na druhej strane 20e/mes. je lacne!...o tom to je nepytaju vela ale naberu si to presne na tychto zmluvnych podmienkach.

Kazdy je zodpovedny sam za seba! ked zmeskas lehotu na vypoved tak TOVJA CHYBA ved si s tými podmienkami suhlasil!

a teraz hovorim ako pravnik... Odstupenie od zmluvy je mozne len zakonných/dojednanych podmienkach. Takze ak si chory alebo odcestovany, je to len na ich milosti ti vyhoviet! nemusia to! o tom je zmluva! kazdy si to ma poriadne vsetko precitat a uvazit ci suhlasi.

KU KARTE: ak peniaze za kartu nevratili, dajte ich na sud. je to velmi jednoduche (aj na nete najdete navod) a hned vratia :D

ja osobne s tym fitkom nie som poskojny (je tam vela ludi) ale nemam im co vycitat. mam poznacenu pripomienku nech mi zahlasi moznost vypovedat zmluvu ked to pride a vypovedam to a pojdem skusit inde. ALE NEMOZTE POVEDAT ZE NIE SU FEROVY!!! JE TO JENDO Z NAJLACNEJSICH FITIEK!!!! zaplatte si 2-3 nasobne clenske v inom lepsom a budu ine podmienky,,, ale tie si zaplatite!

Gaspura

@Lucina 68666 - To isté tvrdím aj ja! Je veľká škoda, že tí ktorí radi chodia do fit up-u a vyhovuje im toto fitness centrum neprídu tiež na takéto fóra a nenapíšu skúsenosti. Ale tak to býva. Sme teraz takí pohodlní, že pokiaľ je všetko ok tak nič nepíšeme ale akonáhle nás niečo naštve, tak by sme to napísali aj neviem kde. Osobne tiež chodím do tohto fitka a nenapísala som skôr. Donútil ma k tomu až tvoj komentár. No nedá mi to, nesúhlasiť s tebou. A nedovolím si očierňovať zamestnancov. Podľa mňa sú to milý ľudia a snažia sa, aby sa každý u nich cítil dobre a hlavne aby si tam ľudia dobre zacvičili. A tak by to malo byť!

Lucina 68666

večná škoda , že spokojní ľudia sa zvyčajne neunúvajú písať recenzie...ale samozrejme, že píšu blbečkovia, ktorí nečítajú zmluvy a budú očierňovať...ja som spokojná, so službami s prístupom so všetkým a je mi ľúto zamestnancov , že takto na nich niekto kydá. Ku mne boli vždy milí a vybavenie tiež super...chodím už vyše roka...z niektorých ľudí tu mi je fakt zle :(

jozza

Dadulamil v pohodicke, nic sa nestalo. Cakala som, ze sa skor ozves ale potom som si povedala, ze asi si si to poriesila a nepotrebujes uz ziadnu pomoc a preto uz viac nereagujes. Takze aj trener sa mu zalubil? Dobre treningy mu dava? Jasne, je to lepsie lebo pokial je este mlady tak treba aby poriadne cvicil. Aby si nenarobil zle. Predsa len je este vo vyvine. Tak mu odkaz, ze prajem aby sa mu darilo a aby ho to co najdlhsie bavilo:-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fitcentrum FIT UP! - Fórum - ZDRAVIE.sk