Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Fitcentrum FIT UP!

Príspevok v téme: Fitcentrum FIT UP!
asdfghblaskf

Máte niekto skúsenosti s týmto fitkom ? Je v dome skybox na paštunkovej ulici ( taká dajaká ) , blízko kostolu sv.Rodiny . Iba som chcela vedieť , že ako to tam chodí. Viem , že je tam mesačný poplatok cca 20€ pre členov , ale zaujímalo by ma na akú dlhu dobu sa treba zapísať.

ďakujem :)

charliecek

Ahojte. Tiez by som bol velmi vdacny, keby mi niekto vedel poslat na charliecek@azet.sk vzor zmluvy na vypoved, ktoru mu akceptovali.. Vdaka!

vikitush

Viete mi prosím niekto poslat vypoved zo zmluvy, viem že je tam problém s akceptáciou, tak by som rada doložila vzor ako si ho predstavujú aby ma netočili hore dole kvoli opravam.
ďakujem (pošlite mi ho prosím na viktoria.cibrikova@gmail.com). Podotýkam že nechcem zmluvu ukončiť predčasne alebo bola som tam celý rok.

evula 333

tak ja s fit up nemam ziadny problem, som s nimi uz dva roky a vsetko fajn. v cene solarka co mi vyhovuje a rocne setri nemale prachy. taktiez napoje co nieje vsade. a k tym zmluvam, kamoska vypovedala pretoze nestihala z prace a ak to spravne vypoviete (2 mesiace pred koncom tusim) tak nemate najmensi problem. dlhsie cakala na vratenie depozitu za kartu ale aj toho sa dockala.

evula 333

tak ja s fit up nemam ziadny problem, som s nimi uz dva roky a vsetko fajn. v cene solarka co mi vyhovuje a rocne setri nemale prachy. taktiez napoje co nieje vsade. a k tym zmluvam, kamoska vypovedala pretoze nestihala z prace a ak to spravne vypoviete (2 mesiace pred koncom tusim) tak nemate najmensi problem. dlhsie cakala na vratenie depozitu za kartu ale aj toho sa dockala.

Lucifit

Vy ste teda podaktori dobre teliatka...:) to myslim v dobrom...uz ste skusali niekedy niekde napr u mobilneho operatora vypovedat zmluvu len tak zo dna na den? :D tiez by vam to asi nepreslo ze...firma sa samozrejme chrani aby mohla udrzat ceny pre ludi co fakt chcu chodit a iba nevymyslaju...pre mna fitko za 100 bodov! ale kazdy ma samozrejme pravo na svoj nazor. :)

NatinKa27

Ahojte,
Mate niekto nejaky vzor ako ma vyzerat vypoved zmluvy? Chcem ukoncit clenstvo vo Fitup a neviem ako by mala vyzerat pisomna podoba.

Dakujem

Kika22

Urcite uvedene fitko neodporucam.Kym tam chodite,nie je ziadny problem.Akonahle date vypoved z nejakeho dovodu tak zacnu problemy.Date vypoved v januari a oni pozaduju platby za sluzby,ktore nevyuzivate az do juna. Su ti dost divne obchodne podmienky, prinajmensom dost neeticke.A ak nezaplatite tak mate problem so sudom a exekutorom.takze toto fitko urcite nikdy viac!!!!!!

Dusan3105

Ahojte, vedel by mi niekto z Vás poslať na mail (dusan.barna@gmail.com) vzor žiadosti o zrušenie členstva do FIT UP. Ďakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fitcentrum FIT UP! - Fórum - ZDRAVIE.sk