Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fitcentrum FIT UP!

Príspevok v téme: Fitcentrum FIT UP!
asdfghblaskf

Máte niekto skúsenosti s týmto fitkom ? Je v dome skybox na paštunkovej ulici ( taká dajaká ) , blízko kostolu sv.Rodiny . Iba som chcela vedieť , že ako to tam chodí. Viem , že je tam mesačný poplatok cca 20€ pre členov , ale zaujímalo by ma na akú dlhu dobu sa treba zapísať.

ďakujem :)

aaddoonniissaa

Ahojte, viete mi prosim Vas niekto poslat vzor ziadosti o zrusenie clenstva vo FIT UP na email jala@zoznam.sk? dakujem

Dodinka 20

Ahojte prosim aj ja by som vas chcela poprosit ci by mi niekto mohol poslat vzor odspupenia od zmluvy vo fit up-e hlavne aky dovod uvadzate

Dakujem Dominika

dominikakolencikova@gmail.com

popino

Dobrý večer,
vedel by mi prosím Vás niekto poslať vzor odstúpenia od zmluvy ? Veľmi pekne ďakujem :)
email: patka7002@gmail.com

MarikaSeidlova

Ahojte viete mi niekto poslat zmluvu ? Originalnu zmluvu ktoru som stratila a potrebujem si ju surne precitat. Prosim vas na seidlova.marika@gmail.com
Dakujem.

Janina88

Ahojte. Taktiež by som chcela odstúpiť od zmluvy vo Fit Up-e!
Preto Vás chcem poprosiť o vzor výpovede na môj e-mail jana.panikova88@gmail.com
Ďakujem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fitcentrum FIT UP! - Fórum - ZDRAVIE.sk