Fitcentrum FIT UP!

Príspevok v téme: Fitcentrum FIT UP!
asdfghblaskf

Máte niekto skúsenosti s týmto fitkom ? Je v dome skybox na paštunkovej ulici ( taká dajaká ) , blízko kostolu sv.Rodiny . Iba som chcela vedieť , že ako to tam chodí. Viem , že je tam mesačný poplatok cca 20€ pre členov , ale zaujímalo by ma na akú dlhu dobu sa treba zapísať.

ďakujem :)

Mirka MM

Dobrý deň, ak máte niekto k dispozícií, mohli by ste mi poslať vzor pre odstúpenie od zmluvy vo fitnescentre FIT UP.

Ďakujem.
Moj e-mail je: masarovamm@gmail.com

Mike253

Ahoj, mohl by mi někdo prosím také zaslat vzor pro ukončení/výpověď smlouvy u FITUP ? Moc by mi to pomohlo. Email: Michaltala@seznam.cz

Děkuju Vám

jozza

Fergomaldinus sice ho nemam zaplatene ale viem co vsetko je v nom, takze ti viem povedat. Ked mas zaplatene VIP clenstvo, tak mas navyse: neobmedzene vyuzivanie solarii, neobmedzene vyuzitie grapivit baru, trenera v cross up zone od urciteho casu a sluzbu go up (co znamena, ze mozes navstevovat vsetky pobocky tohto fitness centra). A maju otvorene od 6:00 do 24:00, takze stihat si myslim ze budes ;-) Uz nemas dalsie vyhovorky, uz len zacat treba :-):-)

fergomaldinus

Jozza vedela by si mi napísať čo všetko je v tom VIP členstve? Keby si zaplatím to, tak aké mám výhody? Chodíš do tohto fitness centra už dlhšie? Uvažujem tiež nad týmto, len sama neviem či to budem stíhať, do koľkej mávajú otvorené?

ewinna

@paulita tak to sa tam uz nebudeme stretavat? To si mi nespominala ze ides do zahranicia. S tebou sa mi dobre cvicilo aj ked sme sa tam stretavali velmi malo ale vzdy ked sme sa stretli, bolo to super:-) Nase oblubene fitko takto opustas. Tak ti prajem, aby si sa v zahranici rychlo zabyvala a aby si tam nasla dobre fitko, kde budes makat na sebe :-)

paulita

@Micinko zaujímavé, keďže som výpoveď zmluvy podávala minulý rok a všetko v poriadku prebehlo. Komunikovali so mnou bez problémov. Chodila som k ním dva roky a keby sa nemusím sťahovať do zahraničia, tak by som aj naďalej navštevovala toto fitness centrum. Cítila som sa tam ako doma. Snáď aj v zahraničí nájdem takéto fajn fitness centrum ako bolo toto

Micinko

Poslal som im výpoveď zmluvy,vôbec nereagovali ,jednanie neseriozné,
slušný ludia odpovedajú na listy,urobte si z toho obraz. postúpil som celú záležitosť právníckej firme

jozza

Reni chodim tam uz od zaciatku minuleho roka, tak ti viem poradit nejake veci, ktore ta zaujimaju. Viazanost oni nemaju, no minimalna doba na ktoru si mozes uzavriet clenstvo je 12 mesiacov. Mesacne za neobmedzene vstupy sa plati 19,90€, pokial teda nechces VIP clenstvo. To som si ja nedavala, pretoze som nepotrebovala byt vip, staci mi klasicke takze platim len tych 19,90€. Co ta este zaujima? Kludne sa pytaj:-)

Piercy

tak isto vysoko NEodporúčam toto fitko.. Konkrétne v Žiline. priestory a vybavenie síce pekné ale klamú a zavádzajú a tiež mi nevrátili poplatok za kartu a vždy s inou výhovorkou.