Akčná výhra - komu podať sťažnosť?

fridriska

nomohli by byt znovu tie hra tie sperky su aj tak len take ale tie skutocne to neviem napiste niekto kto si ch kupil

FRDRISKA

NENI PRAVDA VZDY VOLALI KED NIEKTO VYHRAL AZ KU KOCU KED RUSILU HRU SA NEOZVALI A TEN KLENOT TO JE PODFUK S TYM VSETKYM UZ AJ V CECHACH TO VYSIELAJU

Kuchigo

Tak dnes som sa pozeral mali tam tazky priklad (5*4)+8*2+3*(18+2)+8+(28+5)*0 samozrejme aj podla kalkulacky vysledok 104 ale nebolo tomu tak vysledok sa dostal medzi najvacsie zahady sveta :D 2700 to bolo to zahadne cislo :D

Mariam29

Včera som na chvíľu pozerala ten fakt trápny a podvodný program Akčná výhra a bol tam príklad 13+7+(7x5) - (8+2x0) - 25+18x0 = ?
Mne to vyšlo 22 a potvrdili mi to viacerí, a jeden súťažiaci tam aj zavolal a povedal 22 ale ten "týpek na šnúrke" čo to tam moderuje povedal, že to je nesprávne a potom keď mal prečítať odpoveď tak dali ešte zopár iných súťaží, asi aby tí čo čakajú na správnu odpoveď to vzdali a prepli ... ale ja som si počkala, dokonca na chvíľu sa stratil z dohľadu aj s tou obálkou, v ktorej bola odpoveď a potom už otvoril obálku (ktorú zrejme medzitým aj vymenili) a v rýchlosti ukázal, že výsledok toho príkladu bol 361 .

drobáčik

Ja sa čudujem,že tam vôbec niekto volá.Je to aj otázka IQ.V tejto hre nevyhrá nikto len a len spoločnosť ktorej patria vysielacie práva.Aj ja môžem napísať vyhrali:Zuzana Bardejov,Milan Trenčín a podobne.A tí hlupáci tomu aj veria.No čo už niektorý sme sprostý a niektorý sprostejší.Tých druhých to stojí viac peňazí.

milde

ćo sa divíte, že to je podvod. Čo na Slovensku je seriozne - nič. Divím sa tým moderátorom (však to majú zaplatené), že zo seba robia cvičené opice

franta opršálek

14.2.2016 sa hádalo povolanie v obálke. Na začiatku písmeno V a na konci ÁR, s neurčitým počtom hlások. Volajúci tipovali vodár, veterinár, a pod. samozrejme nesprávne. Počkal som si na záver relácie. Moderátorka otvorila obálku a vytiahla hľadanú odpoveď : VEĽKOSTATKÁR ! Keď už, tak farmár.
Minule hádali zviera . A . A Volajúci tipovali žaba, raja, ťava. Samozrejme všetko zle. A správna odpoveď? JARA - ázijský vták.
To som sa dozvedel až cez google. Aj to iba ako krížovkársku pomôcku.
Úsudok si urobte sami. A volajte. Určite vyhráte ...

fridridska

no ja som nazoru niekto tam vola viackrát je prepojeny len raz dlho caka kym sa dostane do studia a ked sa dostane vzdy niekto iny odpoveda na linke toje hroza najprv prepajaju x lzudi potom nikoho aj pol hodiny aj napriek tomu ze je lahka hra to je aj teraz v tej nvej akcnej vyhre aj v iných hrach