Akčná výhra - komu podať sťažnosť?

Paríž

Môj dedo tam raz volal a zaznelo mu niečo také : Ak zavoláte ešte raz máte vačšiu šancu na výhru. Hej, jasne zavolám 20 krát až vtedy ma príjmu ale zožere mi to 40 eur. Ak je málo peňazí napr. 50 eur že dajú na výhru každého prepoja ale ak je 1500 tak nikoho až v poslednej chvíli. Ale načo to zvyšujú keď vedia že nikoho neprepoja ona hovorí že volajte, volajte ale ako máme volať keď nás neprepoja. Môj dedo tam napíše na ich e-mail sťažnosť

kecnaj

Napíšem gen riadiťelovi,aku má tv-dajto,ako klamu ludí a okrádaju,potom to dám do novím nech všetci na slovensku vedia že svoje ťažko zarobene peniaze račej nech daju na siroty alebo na tipos.Ja som sa dovolal na 13.sti krát. tel učet zaplatit musím ináč ma odpoja,povedal som správnu odpoved mali by mi poslať peniaze,moju adresu maju,ale kedže tv zažíva krízu jednoducho som naletel pretože výhra sa nedá vymáhať,dá sa poukazať ,len na to že klamu a zavádzaju divákov

kecnaj

pridal som prispevok ,ale nikde ho nevidím,pre koho je toto forum pre režiu Dajto.Ja som sa dovolal aj som povedal správnu odpoved,nadiktoval som im adresu ako to požadovali,ale peniaze som do dnešneho dna nedostal,takže je to podvod ja hovorím že je.VED žIJEME NA SLOVENSKU KDE TO ROBIA VEDOME A BEZTRESTNE.

Lexion

Zdravim,obcas to pozeram ale ani raz som tam nevolal,ked tu uz rezia akcnej vyhry pisala ze to nieje podvod,tak nech vyhradia 5 min a ukazu ako vlastne dospeli k vysledku tych matematickych rovnic

ošklbaná

nadávaju na šmejdov v predvádzacich akciach,ale tito šmejdi su 1 000 krát horší.Mali byt už dávno v base

amano

Je to čistý podvod.Automat ti odpovie..už ste celkom blízko, zavolajte znova...tak som zavolal,stále to isté a stálo ma to 10 euro hoci som sa do hry nedostal Toto len tak nenechám.Koľko ludí takto okradli?

hlas

To máš pravdu, ale treba im to jednoducho znepríjemniť. Stále podávať rôzne podnety a sťažnosti, nech ich riešia a pokutujú, nech sa to medializuje a ľudia zistia, čo sú to za klamárov a potom ich to možno po čase prestane baviť :)