Našu rodinu ovláda voľačo zlé

Príspevok v téme: Našu rodinu ovláda voľačo zlé
liam

dobry den, mam 19 mam taky dojem, ze nasu rodinu volaco zle ovlada, rychlo kazdy podlieha v nej hnevu, neviem, ci tu vsetci o sebe pochybuju, ale moj zivot sprevadzali od zaciatku problemy, tie sa casom nabalovali a aj co sa tyka clenov rodiny, volakedy si myslim, ze mama s otcom ani nevedeli, co vlastne chceli. ale problem tkvie v tom ze tu pretrvava zla sila, alebo neviem to nejako opisat napada mi uz iba jedno asi nas volakto preklial. neviem co si mam o tom mysleiet. aby tieto problemy volacim tragickym nevyvrcholili. chcel by som pocut nejake vase vyjadrenia. da sa s tym nieco robit? takym veciam ako magii by som sa najradsej vyhol...

anka 89

LIAM neboj sa otvorit a napis konkretne ,pomenuj svoje problemy a co mas na rodicoch mozno ze ti tak skor poradime

Maoam

vnutorny odstup, zajdi fakt za psychologom, mas 19, rodicia o tom vobec ani nemusia vediet, ani nikto iny, si plnolety

mas v sebe velmi vela strachu, neistoty, si ovplyvnitelny a u vas doma to asi nie je moc ruzove

je to dobre mienena rada, chapem, ze to nemas lahke

liam

vidim ze sa tu strhla dlha debata, no ch cel by som vediet, toto je otazka na moam, ze co to znamena BYT NA ODSTUPE konkretne myslim, inak necitim sa v poriadku uz dlhe roky. inak mam 19 r, bojim sa aby som sa nezblaznil.

anka 89

MAOAM som velmi priamociara neznasam klamstvo a klamala som len vtedy ked islo o zdravie predsa cloveku ked je velmi chory nemoze clovek povedat pravdu vzdy treba verit aj ked na zazrak mne sa taky stal ked mi ochorela dcera dostala som sa az na same dno ale odrazila som sa dala som sa sama do kopy odmietla som vsetky lieky a mal som len vieru ze ak naozaj boh existuje a to som neveriaca tak to nemoze dopustit a chvalabohu vsetko sa na dobre obratilo v mojom pripade asi plati co ta nezabije to ta posilni stala sa zo mna velmi silna osobnost a viem prekonavat aj najhorsie prekazky prvy raz v zivote som zazila ked mi bolo najviac do placu ze som vosla do nemocnicnej izby a usmievala sa a ta pretvarka ale muselo to byt ked si na to spomeniem vzdy si poviem to bolo na oscara

Maoam

s tym suhlasim, tiez mam najradsej ludi, co na srdci, to na jazyku, sice je to niekedy sajba medzi oci, ale su najmenej zakerni

a - je na nich spolah :-)

anka 89

MAOAM ja mam rada priamych ludi co povedia vsetko na rovinu aj ja som taka ludia si uz na to zvykli v mojom okoli ale ludi falosnych priam neznasam aj ked mi niekdo povie co mi je zrovna neprijemne vzdy si treba vziat z toho ponaucenie a zamyslet sa nad tym co my vlastne povedal urcite to bude len v moj prospech aj ked cloveku to nie je 2 krat prijemne ale o tom je zivot

anka89

inac nechcem byt zla ale dostala celu moju rodinu na kolena az na same dno a poviem vam ja som ju prekliala a povedala som ze to co ona priala nasej rodine nech sa stane aj jej a fakt sa jej cela rodina rozsypala detom sa dari zle ej manzelovi ale poviem vam vobec ma to netesi to som len vtedy povedala ze kdo ma v tom prsty nech sa mu to vrati a vidim ze som mala pravdu ze to bola kolegyna hladaj vo svojom okoli falosneho podlizovacneho cloveka

Maoam

anka- hej, nadol sliapat a nahor sa vtierat a poklonkovat a poza chrbat...:D

no ale ti, co su priami a hovoria, co si myslia, ti väcsinou pravidelne zliznu pekne palky za to :DDD

je to riziko - ludia neradi pocuju pravdu

Maoam

Slecna A. - tak toto osobne zaradujem skor medzi 'opicit sa po ostatnych a opakovat', teda neiste osobnosti, ktore vzdy musia opakovat po inych, u zien je to hrozne rozsirene, ale zlomyselnost, pomstychtivost, zavist, nenavist - to je uz ine kafe