Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červená vyrážka na koži, ktorá svrbí

Príspevok v téme: Červená vyrážka na koži, ktorá svrbí
Monika24

Potrebovala by som veľmi poradiť. Po sprche sa mi na koži objavia červené flaky po celom tele, ktoré veľmi svrbia a moja pokožka je taká suchá, že je to na nevydržanie. Fľaky sa mi objavia aj pri teplej a aj pri vlažnej vode. Dokonca som sa začala vyhadzovať aj keď nie som v kontakte s vodou, objaví sa mi malý pupienok a okolo toho je červená koža, ktorá veľmi začne svrbieť a po krátkom čase zmizne. Krémujem sa po každom sprchovaní, inak by som to ani neprežila. Krémy používam len z lekárne alebo na prírodnej báze, nepomáhajú, len zmierňujú svrbenie. Mohla by to byť alergia ? Máte niekto podobnú skúsenosť ? Prosím vás o radu, pretože už neviem čo mám vyskúšať. Ďakujem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Červená vyrážka na koži, ktorá svrbí - Fórum - ZDRAVIE.sk