Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hneda henna mi chytila na medeno, pomoze mi to prekryt cierna henna?

Príspevok v téme: Hneda henna mi chytila na medeno, pomoze mi to prekryt cierna henna?
karamela.Lá

Dobry den prosim poradte mi
Nakolko mi uz odrastali vlasy vcera som si zafarbila vlasy hnedou henou (po prvy krat dovtedy som pouzivala len chemicke farby).
Problem nastal a ked som si vlasy vyfuala a zistila som ze odrastene vlasy ostali stale odrastene teda tmavsie ako tie ostatne ktore este nadobudli aj medene tony.
Neviete ci by mi cierna henna pomohla ako tak zjednotit farbu vlasov a kolko by som ju mala nechat posobit aby pohltila tu medenu?

Dakujem a dufam ze sa niekto najde kto mi pomoze lebo som uz zufala z toho...

Velkomozna

Cierna henna nefarbi na cierno ale na tmavo hnedu farbu, urcite na tmavsiu nez je hneda henna. Ja mam svoje prirodzene vlasy svetlo hnede, nemam ich farbene, a teda ani odrasty, ale cierna henna mi chytila na tmavsiu hnedu, ale ako sa mi to postupne vymyvalo, tak sa objavoval skor taky medeny podton. Znacka hennecolor a posobit som ju nechala celu noc. Tolko moja skusenost, neviem ci som poradila:) Pre zintenzivnenie tmavosti farby mozes pridat do henny indigo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.