Problem s erekciou

Príspevok v téme: Problem s erekciou
Peter 23

Dobry den. Mam 24 rokov, sportujem, zdravo sa stravujem, zdravy zivotny styl. Mam novu partnerku, pri ktorej som zacal pozorovat urcite problemy. Akonahle vojdem do nej, zmakne mi penis. V sexe sa pokracovat da, partnerka dosiahne orgazmus, ale ja citim, ze penis nie je 100% stoporeny ako by mal. Dosiahnut erekciu problem nemam, ani ju udrzat. Pri ostatnych sex. aktivitach (ruky, usta) problemy nie su. Zmakne iba ked som v nej.

Navstivil som aj urologa, ktory si povodne myslel, ze to moze byt bud stresom z novej partnerky, pripadne to moze byt kvoli kondomu. Partnerka zacala uzivat antikoncepciu, cize problem s kondomom to nebol. Myslel som si, ze problem je v hlave, ze som si bol neisty u nej. Lenze uz je to nejaka doba a mame za sebou niekolko uspesnych sexov. Partnerka nema problem dosiahnut orgazmus a v podstate ani nevie o mojom probleme.
Urolog mi predpisal olvion, ale problem pretvrvava aj po uziti celej 100mg tabletky.

V minulosti som tento problem nemal. V poslednej dobe som u seba spozoroval aj mensiu chut na sex, na aku som bol zvyknuty.

ika211

Mozno ta proste partnerka nepritahuje tak, akoby mala a si s nou len preto, ze nic lepsie nemas momentalne.Nie kazdy je nam chemicky pritazlivy az na zblaznenie, cize mozno u vas neprskocila ta povestna iskra na 100 percent, ale len na nejakych 70 a podvedome tuzis po niecom inom.Si myslim...