Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hľadám dobrú vešticu

Príspevok v téme: Hľadám dobrú vešticu
Akross

Ahojte, som zo stredneho Slovenska.

Zažívam práve v živote vačšie - menšie krízi, a mám pocit, resp. chuť, že by som chcela navštíviť nejaku vešticu.

Viem že je to take - no si poviete: no zbohom:D:D

Ale tak určite ste aj tu ludia, čo ste boli u nejakých všeštíc, a že sa fakt trafila! že to povychádzalo - s vačšími - menšími odchýlkami.

Viem, že budem musieť aj dačo zaplatiť...len mi ide o to, aby to nebol naozaj nejaký odrb, ale z Vašej vlastnej skúsenosti, ak mi možete poradiť....

ĎAKUJEM.

Miri187

astrologička Deni z BA, fb astrodeni, 0911 557 425, pracuje s vašim dátumom narodenia, poradí vo vzťahoch, práci, kúpe, predaji, odporučí dátum operácie a pod. Vrelo odporúčam.

Janulienka 06

Dobrý den. Jednoznačne najlepšia na Slovensku je pani Zubkova. Je velmi mila, vzdy sa mi vsetko splnilo . Stiavnicke Bane

dapalk

A čo poviete na veštice z TV8? Ktorá z nich je naj?Marsia,Tatiana,Tamara,Bella ?---Rada by som niektorú kontaktovala.

Yboja

Dobrý deň,pozorne som si tu prečítala príspevky.Mám skúsenosť s pani o ktorej sa tu píše-Nelly.Bola som u nej objednaná na veštenie.Neboli sme u nej doma ale v prírode.strávila som s ňou asi 2hodiny.Karty pri mne nepoužívala vôbec.Dala som jej otázku a ona mi odpovedala..dokonca mi povedala aj také veci o mojom zdravotnom stave čo som bola prekvapená.Nechcem ju obhajovať,lebo ona to nepotrebuje.Určite sa nájdu ludia ktorím sa nedá vyhovieť,ale ja som bola s jej pracou spokojná.0949778420 Takže ODPORÚČAM!!!!!!!

Katty22222

Pani Nelly?! Nehnevajte sa,ale tvrdí o sebe,ze je jasnovidka a k výkladu používa aj karty. Na jedinú otázku mi nevedela odpovedať,krútila motala psychologickými rečami...neodporúčam!!!

Peter 1974

dobrý deň,mal som velké problémy,žena si našla iného,prestal som prosperovať..už som myslel na to najhoršie.Nevidel som cestu z toho bludiska.Potom som dostal číslo na pani Nelly.konečne sa cítim dobre.Ma neskutočnú silu a je to priamy človek.Ak by niekto potreboval t.č.0949778420...pani Nelly ďakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hľadám dobrú vešticu - Fórum - ZDRAVIE.sk