Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hľadám dobrú vešticu

Príspevok v téme: Hľadám dobrú vešticu
Akross

Ahojte, som zo stredneho Slovenska.

Zažívam práve v živote vačšie - menšie krízi, a mám pocit, resp. chuť, že by som chcela navštíviť nejaku vešticu.

Viem že je to take - no si poviete: no zbohom:D:D

Ale tak určite ste aj tu ludia, čo ste boli u nejakých všeštíc, a že sa fakt trafila! že to povychádzalo - s vačšími - menšími odchýlkami.

Viem, že budem musieť aj dačo zaplatiť...len mi ide o to, aby to nebol naozaj nejaký odrb, ale z Vašej vlastnej skúsenosti, ak mi možete poradiť....

ĎAKUJEM.

Tibino1

Ahojte,bol som v Žiline,aj v Štiavnici..akože dobre.Ale plný energie a hlavne pochopenia som išiel od Nelly.Táto žena sa nič nehrá,otvorená,úprimná..presne vie kam človeka nasmerovať aby sa cítil dobre..musím povedať že konečne po cca 6 mesiacoch sa konečne vyspal.Odporúčam 0949778420

Slniecko7777

Ja mam skusenost s pani Martou s Popradu.... je to ta najsamlepsia osoba ktora ma naozaj dar... volavam jej uz nejaky ten rok a fakt sa vzdy trafi vyvarovala som sa vdaka nej vela zlym veciam... vedela to o com som ja sama nikomu nepovedala... je uzasna.... ked chcete mam kontakt...berie 10 eur...

Miri187

Ja mám dobrú skúsenosť s numerologičkou, astrologičkou Deni, hviezdy a čísla proste neklamú :) Pracuje z vašim dátumom narodenia. Kontakt 0911 557 425, ihneď ako bude mať čas zavolá vám naspäť.

Evulien1

Pani Slivia byva pri Senci vo Velkych Ulanoch pracuje na telefon ....treba zavolat a dohonut termin....v terminoch je ustretova......:-)

wandasofia

Dobrý deň,myslela som si že mi niekto poslal kliadbu,velmi dlho som s tým bojovala.Vela veštíc som oslovila.A len jedna ma dala dokopy.Tato pani mi vysvetlila,že kliadba mi ublíži len vtedy ked si ju pripustím,a že kliadbu si človek pritiahne sám,aby som sa nebála.Moj stav sa pomaly zlepšuje.Vidím veci v inom svetle.Velmi sa mi ulavilo.Tá pani je Nelly a ja som jej vďačná.0949778420

Evulien1

Vue presne popisat situaciu a poradit super povie buducnost,pritomnost a minulost vie aj anjelske pismo fakt je dobra to nevymyslam.....treba vyskusat a pochopite :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hľadám dobrú vešticu - Fórum - ZDRAVIE.sk