Hľadám dobrú vešticu

Príspevok v téme: Hľadám dobrú vešticu
Akross

Ahojte, som zo stredneho Slovenska.

Zažívam práve v živote vačšie - menšie krízi, a mám pocit, resp. chuť, že by som chcela navštíviť nejaku vešticu.

Viem že je to take - no si poviete: no zbohom:D:D

Ale tak určite ste aj tu ludia, čo ste boli u nejakých všeštíc, a že sa fakt trafila! že to povychádzalo - s vačšími - menšími odchýlkami.

Viem, že budem musieť aj dačo zaplatiť...len mi ide o to, aby to nebol naozaj nejaký odrb, ale z Vašej vlastnej skúsenosti, ak mi možete poradiť....

ĎAKUJEM.

bublifuk1166

Pekný deň prajem. Ja som bola spokojna s jasnovidkou agaven.
NIe je kartárka. Konplet ma opísala a povedala, poradila.

lucyy222

ahojte, ja mám skúsenosť so Silviou z Réce a som spokojná. Okrem veštenia sa venuje aj energiám, zatiaľ mi predpovede od nej vyšli a verím, že sa vyplnia aj tie ostatné. Komunikuje cez telefón, ochotná vždy pomôcť.

Tibino1

Ahojte,bol som v Žiline,aj v Štiavnici..akože dobre.Ale plný energie a hlavne pochopenia som išiel od Nelly.Táto žena sa nič nehrá,otvorená,úprimná..presne vie kam človeka nasmerovať aby sa cítil dobre..musím povedať že konečne po cca 6 mesiacoch sa konečne vyspal.Odporúčam 0949778420

Slniecko7777

Ja mam skusenost s pani Martou s Popradu.... je to ta najsamlepsia osoba ktora ma naozaj dar... volavam jej uz nejaky ten rok a fakt sa vzdy trafi vyvarovala som sa vdaka nej vela zlym veciam... vedela to o com som ja sama nikomu nepovedala... je uzasna.... ked chcete mam kontakt...berie 10 eur...

Miri187

Ja mám dobrú skúsenosť s numerologičkou, astrologičkou Deni, hviezdy a čísla proste neklamú :) Pracuje z vašim dátumom narodenia. Kontakt 0911 557 425, ihneď ako bude mať čas zavolá vám naspäť.