Hľadám dobrú vešticu

Príspevok v téme: Hľadám dobrú vešticu
Akross

Ahojte, som zo stredneho Slovenska.

Zažívam práve v živote vačšie - menšie krízi, a mám pocit, resp. chuť, že by som chcela navštíviť nejaku vešticu.

Viem že je to take - no si poviete: no zbohom:D:D

Ale tak určite ste aj tu ludia, čo ste boli u nejakých všeštíc, a že sa fakt trafila! že to povychádzalo - s vačšími - menšími odchýlkami.

Viem, že budem musieť aj dačo zaplatiť...len mi ide o to, aby to nebol naozaj nejaký odrb, ale z Vašej vlastnej skúsenosti, ak mi možete poradiť....

ĎAKUJEM.

Karolina84

Odporucam vestkynu Mirabel z BA, vlastna skusenost, vidi aj co sa stalo v blizkej minulosti, dobry popis vztahovych zaleztosti ... casovo sa venuje kolko je potrebne. Kontakt 0911 882 275. Rada sa k nej vratim ;)

Gloria33

Na vasom mieste by som nechodila za vesticami osobne, lebo su take chamtosky, ktore vas popreklinaju, aby z vas tahali peniaze.
Dokonca sa jednej prisnila, ze ved mas cim zaplatit, mala zlatu retiazku na krku ako dar, ale inak bez prace a penazi chudiatko a normalne ju ta striga zacala vo sne zariekat. Inteligentna asi moc nebude, lebo vsak ked ju zariekla, tak sa jej uz vobec nedarilo a striga ma z toho velky prd a nie peniaze.
Davam si vestit cez mail.

Wtf

:))) asi preto, ze nema karty s cislami, ale s obrazkami. Ako ti ma povedat vyherne cisla? Si nemyl vesticu s jasnovidcom. Taku sprostost sem napises, ze az.

LauraDrobna55

Viete ako si ju otestujete? :D akoze ja to tak robim, ze jej poviem ze chcem vyhrat v LOTO a nech mi pomoze zakruzkovat cisla.. a vedela? ani jedna :D vysledky si pozriete tu www.pandatip.com, takze odporučam,,, ja mimochodom po tom ako ziadna nevedela, tak uz neverim nijakej... a povezdme si narovinu keby vedeli veštiť, tak by boli milionarky, lebo by povyhravali všetky tieto sutaze :D

Silvia277

Dobru vesticu mi odporucila kamaratka, ktora k nej chodi uz dlhsie. Pani Mirabel z BA. Vedela vlemi presne povedat informacie z minulosti aj do roka. Cast vestby do pol roka sa mi splnila naozaj presne, a som zvedava, ako vyjde predpoved do roka ... Mozem len odporucit treba sa objednat kontakt na pani Mirabel 0911 88 22 75. Pekny den vsetkym ;)

Sofia34

Ahojte, moc som neverila vesteniu, ale kamaratka mi odporucila pani Mirabel z Bratislavy. Bola som prekvapena ako presne vestba sedela ohladom minulosti a sa splnili aj dalsie jej predovede ohladom prace .... som zvedava, ako dopadne ostatne. Kontakt na pani Mirabel 0911 88 22 75. Pekny den ;)