Hľadám dobrú vešticu

Príspevok v téme: Hľadám dobrú vešticu
Akross

Ahojte, som zo stredneho Slovenska.

Zažívam práve v živote vačšie - menšie krízi, a mám pocit, resp. chuť, že by som chcela navštíviť nejaku vešticu.

Viem že je to take - no si poviete: no zbohom:D:D

Ale tak určite ste aj tu ludia, čo ste boli u nejakých všeštíc, a že sa fakt trafila! že to povychádzalo - s vačšími - menšími odchýlkami.

Viem, že budem musieť aj dačo zaplatiť...len mi ide o to, aby to nebol naozaj nejaký odrb, ale z Vašej vlastnej skúsenosti, ak mi možete poradiť....

ĎAKUJEM.

Tinka009

Dobrý deň všetkým, zaoberám sa touto tematikou už veľmi dlho ( karty, kyvadlo, liečenie, rituály ... ) Ak máte záujem, treba napísať email a dohodneme sa podľa konkrétnej Vašej požiadavky / problému. Pracujem na diaľku, nie je potrebný osobný kontakt, funguje to na energetickej úrovni. Sú to všetko metódy, aké používali aj naši predkovia a je to rokmi overené. Človek si vie pomôcť aj sám, ak je správne nasmerovaný. Napíšte mi, ale len v prípade vážneho záujmu a že chcete riešiť svoj problém. Ďakujem a prajem krásny deň. :-)

Koliesko

Ked ti dodala vyklad tak ta neokradla.
Mala si si vybrat inu, ktora ti vylozi raz, max 2x a viac ti vestit nebude, lebo by sa ti to opakovalo.

55Katulka1

Dobry den ludia.
Nepridavam nikdy recenzie ani nekomentujem.
Chcem ale upozornit na velmi zlu skusenost s vesticou ktora ma okradla zhabala peniaze.............. jej telefonne cislo je +421902 610 369.
Tato zena okrada pozor!!!!!! Povedala mi ze za 20 eur mi vyvesti a pomoze.
Dostrasila ma ta zena. Blbosit narozpravala a za 20 eur neurobila nic !
Za pomoc chcela 1.400 eur !!!!!
Ta chudera hnusna........... pozor na nu.

Laura Slivkova

Ano, je uzasna. Som rada, ze ma zobrala. Nie len vyklada karty, ale dala mi aj zaklinadlo na mojho muza, aby mi bol verny stale. Poctivo dodrzat postup a manzel je ako medik :-) Pre manzela zaklinadlo na podnikanie a zakaznikov nestiha vybavovat. Ked si vazite pracu inych a Slovac nechce vsetko zadarmo, tak sa zivot zlepsi o 180 stupnov. Objednala som si aj vyklad, aj zaklinadla a nelutujem, ale hneva sa, ked o nej niekde piseme, lebo sa jej ozyvaju kadejake individua, ktore si myslia, ze im bude vestit 20 otazok zadarmo, alebo kadejaki spekulanti, ktori do pozadovaneho poctu otazok nasunu trikrat tolko. Do restauracie sa tiez nechodite najest zadarmo, lebo kuchar ma dar varit chutne jedla a nedovolite si nezaplatit za sluzby.
Ak by ju tu niekto neodporucil, nepriviedlo by ma to k nej. Dakujem preto aj vam, ktori viete podakovat a podelit sa s tym aj pre inych.

Koliesko

Megri,

v tom prispevku mate uvedene cislo na tu pani. Vyskusala som viacero, nebudem pisat s kym som nebola spokojna. Spokojna som bola s pani pacuskou. Ma zial vela klientov a tak si vybera, len slusnych a uctivych klientov.

megri

Dobrý deň,

rada by som poprosila pána Rrsno o kontakt na pani vešticu pretože som v ťažkej životnej situácii a neviem ako ďalej.
Ďakujem veľmi pekne.