Hľadám dobrú vešticu

Príspevok v téme: Hľadám dobrú vešticu
Akross

Ahojte, som zo stredneho Slovenska.

Zažívam práve v živote vačšie - menšie krízi, a mám pocit, resp. chuť, že by som chcela navštíviť nejaku vešticu.

Viem že je to take - no si poviete: no zbohom:D:D

Ale tak určite ste aj tu ludia, čo ste boli u nejakých všeštíc, a že sa fakt trafila! že to povychádzalo - s vačšími - menšími odchýlkami.

Viem, že budem musieť aj dačo zaplatiť...len mi ide o to, aby to nebol naozaj nejaký odrb, ale z Vašej vlastnej skúsenosti, ak mi možete poradiť....

ĎAKUJEM.

Tomas11

Dobrý večer aj ja hľadám Vesticu moc rad by som sa dozvedel dôležité veci ale poprosil by som neaku fakt dobrú čo to vie a ovláda ďakujem za vaše odpovede

110srdiecko

Odporucam velmi dobru jadnovidku..vesti cez telefon neobmedzene,kolko treba...cena je mala...ak mate zaujem dam cislo aj cenu

Ivka2222

Ahoj ANDY777 prosím o kontakt na Vás aj ja by som potrebovala vyvestit. Skúšala som písať email ale neodoslal sa. Za odpoveď vopred

Pinokio

Ahoj, chcem vám všetkým napísať že si zbytočne dávate vykladať karty a zbytočne chcete poznať čo vás čaká, lebo vám stačí len žiť a prijímať to čo vám život prináša to je to spravne. Tí ľudia čo hľadajú odpovede na to čo bude sa zahravaju s tým čo im môže veľmi ublížiť a potom len život pretecie pomedzi prsty ako voda. Nepočúvajte veštice to je len slovo čo povedia a dokáže ublížiť vašej myslí aj podvedomiu, skúste hľadať v sebe odpovede a nájdete ich len sa najskôr očistite v prírode alebo pri sviečkach a budete na správnej ceste, začnú vám chodiť myslienky, chcenie ísť von do spoločnosti a tam sa začne odohrávať vás osud váš život ktorý tvoríte vy sami nik iny.

Iziborka

Nechala som si poradiť z tejto stránky a dala som si vypracovať ročný výklad u pani Nelly,klobúk dole,predcízna práca.Odporúčam 0949778420

ANDY777

Ahoj,
ak ešte hľadáš vešticu, ozvi sa mi na mail. Ja sa vážne venujem vešteniu. A nič za to nepýtam, som hlavne rada ak pomôžem.
:-)