Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pichlava bolest az krce v ruke

Príspevok v téme: Pichlava bolest az krce v ruke
mzio

Caute. Asi pred 2 rokmi sa mi stala v posilke taka neprijemna udalost. Pri jednom cviku mi puklo v ramene a par tyzdnov som s rukou ani ramenom nic nerobil. Nesiel som k doktorovy, pretoze to same ustupilo. Pred par dnami sa mi na boxe ako keby to zranenie obnovilo ale trening som dokoncil. Tento tyzden som nebol ani v posilke a ani na treningu kvoli tej bolesti. Dostavam do celej ruky krce a ak nemam krce tak je to taka hnusna pichlava bolest. Ja si myslim, ze moj prah bolesti je dost vysoky ale toto je asi fakt najhorsia bolest co som kedy v zivote zazil. Uz by som mal ist s tym asi naozaj k nejakemu doktorovy takze to aj spravim. Ale chcel som najprv sem napisat ci niekto nemal nieco podobne. Ak ano dajte mi prosim vediet.

nana2361

Ahoj, aj ja mám podobný problém, už asi po roka mám strašné bolesti na pravej strane od krka a ťiahne sa to až po lakeť, najhoršie je to v noci ked dostávam strašné krče v chrbte a nemôžem preto spať, chodím s tým po doktoroch ale oni sa na mňa pozerajú ako na blázna, dávajú mi lieky, ktoré mi nepomáhajú, skúšam rôzne maste, krémy a nič, skúšala som aj cvičiť ale tie krče sú ešte horšie, ak máte s tým niekto niejaké skúsenosti dajte vedieť čo s tým

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pichlava bolest az krce v ruke - Fórum - ZDRAVIE.sk