Nespoznávam svojho priateľa!

Príspevok v téme: Nespoznávam svojho priateľa!
LanaLou

Dobrý deň!
Rada by som sa vás opýtala na váš názor... neviem totiž, čo sa v posledných dňoch deje s mojím priateľom. je ako vymenený, vobec ho nespoznávam! Ešte pred 2- 3 týždňami som bola jeho jediná láska, chcel byť stále so mnou, tvrdil, že som krásna a všetky ostatné ženy sa mu zdajú oproti mne nezaujímavé a ani sa na nich nepozrie... Dokonca odmietal chodiť von so svojimi kamarátmi, len aby mohol celé večery tráviť so mnou! A teraz? Minulého týždňa ma odviezol domov o 3 hodiny skor, i keď som sa nikam neponáhľala a nechcel mi povedať dovod... Potom mi napísal, že je s kamošmi v bare vo vedľajšom meste. Otvorene zíza na každé krajšie dievča, ktoré okolo neho prejde, aj keď sedím hneď vedľa neho, dokonca pekné dievčatá nazýva suky! Minule sa mi dokonca chválil, že v škole nemohol odtrhnúť oči od nejakých dvoch jeho spolužiačok, jedna vraj mala pekný zadok a tá druhá krásne oči a chutne sa usmievala. Keď videl, že som ostala v šoku, argumentoval to tým, že a určite robím v škole to isté. Ibaže ja vážne nemám potrebu očumovať cudzích chlapcov, keď mám svojho, ktorého milujem a páči sa mi a to som mu aj povedala. Sme spolu 2 roky, neoficiálne ešte dlhšie, no takýto nebol nikdy... Spočiatku bol dokonca plachý a hanblivý. Neviem, čo si mám o tom myslieť... Myslíte si, že žiarli? Pár krát som totiž spomenula svojich spolužiakov a on ostal dosť zarazený... Ibaže ja som nikdy o svojich spolužiakoch nehovorila tak, ako on o tých svojich spolužiačkach, len som spomínala na to, ako vtipkovali na cvikách a podobné blbosti.. nikdy som ani len nenaznačila, že by sa mi nejaký páčil! tak prečo mi toto robí?? :(

lifeislady

Vsimla som si este predtym ako sa moje lamosky vydali a chodili s jednym s druhym ako clovek z vonka ze casto presne opacne vnimaju svoj vztah chlapi a zeny.Niekedy az ma soklo ako opisovala kamoska svoj vztah a potom ked sme boli v trojici iak som tovnimala casto dominantnejsie sucky kt si najdu poddajneho krasavca kt dotlacia do manzelstva v manzeltstve ich ten tichy krasavec opusti.Zeny niektore tak ruzpvo vidia veci ze zasnem.

Prajem ti nech sa ti nedotkne ked vidite splu krasavicu ale to je otazka senavedomia.Niektore zeny su tak sebaiste svojim a tak manipuluju s nim ze ich manzelstvo trva prikratko.

Maoam

sadni si s nim a pokojne bez scen otvorene si pohovorte (ak toho bude schopny)

inej cesty niet

je lepsie poznat pravdu a mat moznost sa s nou vyrovnat, ako nevediet, na com clovek je a domyslat si vsetko mozne a nevykomunikovat (nemyslim sceny, hadky, ale pokojnu priamu otvorenu rec z oboch stran a samozrejme obojstranne VYPOCUTIE do konca, bez predpojatosti, predsudkov atd.)

budes sa trapit a to nema vyznam, takze sa ho na to priamo opytaj, co sa deje

ak ta ma rad a ma voci tebe respekt, tak ti to povie

LanaLou

A čo je najhoršie, spomenula som si, ako pred asi 3 týždňami odsudzoval správanie jedného chlapa, ktorý zízal na iné ženy, ba dokonca s nimi aj flirtoval, aj keď tá jeho stála hneď vedľa neho... vtedy sa vyjadril, že nechápe mužov, čo také niečo robia, a že keď sú nespokojní so svojimi partnerkami, majú ich vymeniť a nerobiť im toto... a teraz to on sám robí mne :( Teraz mi napadlo, že ma už nechce a takto chce docieliť, aby som sa s ním rozišla :( Dúfam, že je to naozaj iba v tej jeho žiarlivosti...

Maoam

tipujem na to protestnu reakciu a neschopnost normalne vykomunikovat problemy, este vas ospravedlnuje nizky vek,ale je dobre sa to naucit, lebo neskor sa to zide vo vztahoch ako takych

Dadula56

A co takto namiesto vsemoznych detinskych hier kto dokaze toho druheho viac zranit, kto zacal akto pokracoval to riesit ako dospeli ludia?To na margo predoslych komentarov...
Pises, ze je to spravanie relativne cerstve. Mas podozrenie, ze to vzniklo z toho, ze si sa zmienila o svojich spoluziakoch. Viem, ze si len povedala, ze su zabavni, ale pre muza to je vacsinou horsie na jeho ego, nez keby si povedala, ze su krajsi. Ak to vyplyva z tohto je jeho spravanie detinske, ale pochopitelne. Pises, ze bol ostychavy, hanblivy. Zrejme je aj citlivy, tito ludia vacsinou byvaju. Nechtiac si mu nasadila chrobaka do hlavy a on si to takto ventiluje.
Ak je ta pricina ina, tiez plati, ze sa o tom treba porozpravat. Preco to robi, vysvetlit si, ze sa ti to nepaci, pripadne mu objasnit, ze s nim si ovela radsej ako v skole so spoluziakmi. Zopar lichotok neuskodi.
Komunikacia je zaklad vo zvtahu, nema zmysel nechavat veci "vyhnit". Niekde to moze fungovat, ale vo vztahu nie. Tam to vedie k nevyslovenym obvineniam, ktore sa len hromadia a nafukuju pod povrchom vsemoznym domyslanim si. Vyjasnite si veci a podla toho sa pohnite dalej.

ukulele

LanaLou - dám ti radu, ktorá sa ti asi nebude páčiť....ale ked to začalo tým, že ho zarazilo len to, ked si povedlaa, že jeden spolužiak bol tak a tak vtipný a jeden robil take a take srandy...možno že nečakal...že je niekto trebárs zábavnejší ako on..že ta dokáže aj niekto iný rozosmiať a pod...a takto sa ti to snaží ,,krutšie - tvrdšie,, ako keby ,,vracať,,...je to v podstate detské a nezrelé..ale pravdepodobne ho to nejako sa dotklo..takže ti to podla mna asi takto ,,vracia,,..a ty musíš robiť teraz to iste...bez ostychu...bez obáv..nie v skutočnosti..ak o to nemáš záujem...ani to nenazývaj klamstvom..ale vyskušaj mu povedať naapr...jeden moj spolužiak má tak sexi postavu.... má super oblečenie... má sexi usmev.... je jebo:D:D::D

ako bude reagovať ON!!!! popri tom, ked budete niekde spolu..tak skuks aj ty hodiť sem tam nejaky pohlad na nejakeho ppekneho chalan...ked to začneš robiť aj ty..určite mu to neda..a niečo ti povie...a tym sa dostanete k tomu..že to robi on ..a všetko si to vykecate...:DD:D: dufam že som pomohla:)